Законодавча база центру надання адміністративних послуг

Опубликовано 23.10.2013

Конституція України

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Закон України про місцеве самоврядування в Україні

Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції»

Закон України «Про адміністративні послуги»

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг"

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг»

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги»

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

Рішення Димитровської міської ради від 12.06.2013 № VI/57–4 «Про утворення центру надання адміністративних послуг у м. Димитрові»

Рішення Димитровської міської ради від 26.06.2013 № VI/58–3 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг м. Димитрова»

Рішення Димитровської міської ради від 26.06.2013 № VI/58–4 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток на адміністративні послуги, які надаються Димитровською міською радою»

Рішення виконавчого комітету Димитровської міської ради від 17.07.2013 № 227 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток на адміністративні послуги, які надаються виконавчим комітетом Димитровської міської ради»

Розпорядження Димитровського міського голови від 15.07.2013 № 159р «Про затвердження інформаційних і технологічних карток на адміністративні послуги, які надаються посадовими особами виконавчого комітету Димитровської міської ради»

Рішення Димитровської міської ради від 13.08.14 № _VI/81-6 Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг м. Димитрова в новій редакції