Співробітництво

Опубликовано 13.10.2015

Сьогодні Димитров, виступаючи активним містом, і відрізняючись своїм динамізмом та відкритістю, приділяє особливу увагу розширенню та розвитку міжнародного і міжрегіонального співробітництва.

Вважаючи забезпечення формування надійного партнерства з країнами-сусідами важливим елементом зовнішньої політики України, наше місто прагне до встановлення ефективних відносин між органами місцевого самоврядування, бізнес-структурами, культурними спортивними організаціями і просто мешканцями.

Поріднені міста, міста-побратими – це міста, розташовані у різних державах, між якими встановлені постійні дружні зв’язки для взаємного ознайомлення з життям, історією та культурою, з метою досягнення кращого взаєморозуміння, укріплення співробітництва та дружби між народами, а також обміну досвідом у вирішенні аналогічних проблем, які стоять перед міською владою та організаціями.

Пріоритетними напрямками розвитку партнерських відносин є соціально-економічна, культурно-мистецька, науково-технічна сфери.

У березні 2013 року в складі делегації представників органів місцевого самоврядування Донецької області керівником справами виконавчого комітету Н.А.Масловою було взято участь в проекті «Ноу-хау для Донецької області – зміцнення адміністративних структур і регіонального розвитку в Україні» («Know-how for Donetsk Region – strengthening of administrative structures and regional development in Ukraine»), що реалізовувався Маршалківським управлінням Великопольського воєводства в межах програми («Know-how Exchange Programme») Центральноєвропейської ініціативи. Під час візиту булим проведено ряд зустрічей з польськими містами Познань, Гнезно, Конін, Клодава, і виражена зацікавленість у співпраці.

У квітні 2014 року підписаний договір про співпрацю з містом – побратимом Кобулеті (Грузія). Вироблений механізм з обміну офіційними делегаціями, ряд напрацювань по розширенню культурної і економічної співпраці між громадами.

Розповідайте про наш сайт: