Статья-Добровольщики

Опубликовано 04.07.2014

Сьогодні дедалі більше підприємців переконуються, що добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування вигідна насамперед їм самим.

А для тих, хто ще має будь-які сумніви пояснюємо наступне:

Підприємці можуть добровільно долучитися до страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й витратами, зумовленими похованням, тим самим соціально себе захистити.

Насамперед, про механізм укладання договору:

Право на добровільне страхування мають фізичні особи-підприємці, які обрали загальну або спрощену систему оподаткування, члени їхніх сімей, які беруть участь у підприємницькій діяльності.

Такі платники подають до органу доходів і зборів за місцем проживання відповідну заяву в порядку та за формою встановленою Міндоходів України, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів укладається договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до типового договору терміном не менше одного року.

Далі, набувши статусу добровільно застрахованої особи, підприємцю необхідно особисто з’явитись до Красноармійської міської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Красноармійськ, вул.Шота, 189 – район залізничного вокзалу). При собі мати наступні документи та їх копії: паспорт, ідентифікаційний номер, свідоцтво про державну реєстрацію (виписку із держреєстру), копію трудової книжки (за наявності).

В свою чергу, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності забезпечує страхувальника правом на:

- оплату листків непрацездатності (по вагітності і пологах, тимчасової непрацездатності, по догляду за дитиною та ін.);

- отримання санаторно-курортного лікування (для дорослого та для дорослого з дитиною);

- отримання дитячих новорічних подарунків.

Шановні страхувальники! Скористайтесь наданими можливостями. Звертайтесь до працівників Красноармійської МВД ФСС з ТВП, де вам нададуть вичерпну відповідь на будь-яке питання, що стосується добровільного соціального страхування.

Провідний спеціаліст відділу соціальних виплат

і перевірок страхувальників

Н.А. Приходько

Розповідайте про наш сайт: