До уваги фізичних осіб – підприємців та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, що не сплатили (не в повному обсязі сплатили) єдиний внесок або не подали звітність

Опубликовано 17.07.2018

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що відповідно до абз.3 ч.8 ст.9, п.п.2 п.1 ст.7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010№ 2464-VI, платники єдиного внеску(фізичні особи-підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах) зобов’язані сплачувати єдиний внесок щокварталу до 20 числа місяця, що настає за кварталом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць, який з 01.01.2018становить 819,06 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що періоди роботи, за які відсутня сплата єдиного внеску, не зараховуються до страхового стаж. Крім того,сплата єдиного внеску від сум отриманих доходів (прибутку), а не у мінімальному розмірі, в подальшому сприятиме зарахуванню належного страхового стажу при призначенні пенсії та отриманні страхових виплат.

Начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України                            Н. В. Аржавітіна