Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування

Опубликовано 26.06.2018

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок. Вiдтепер за допомогою мобільних СМС повідомлень всi бажаючi пенсiонери можуть дiзнатися про тривалiсть свого страхового стажу, суму призначеної пенсiї, дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсiї, про здiйсненi утримання з пенсiйної виплати, про припинення чи поновлення виплати пенсiї, а застрахованi особи – довiдатись про сплату страхових внескiв та зарахування перiодiв страхового стажу, що дасть змогу контролювати доброчеснiсть свого роботодавця.

Тож просимо всiх бажаючих з числа пенсiонерiв та застрахованих осiб завiтати довiддiлу обслуговування громадян Покровського об’єднаного управлiння Пенсiйного фонду України № 1 та № 3 для надання вiдповiдних контактних даних мобiльного зв’язку та згоду на отримання СМС-повiдомлень вiд Пенсiйного фонду.

Водночас запрошуємо місцевих жителів реєструватися користувачами електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України, щоб мати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.

Особи, якi користуються послугами ВЕБ-порталу за допомогою електронного цифрового пiдпису, мають можливiсть замовити послугу СМС-iнформування безпосередньо на порталi, не звертаючись до управління.

Адреси відділів обслуговування громадян № 1 та № 3, які працюють з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00:

-м. Покровськ, вул. Центральна, 154, кабінет № 1 та № 2;

-м. Мирноград, вул. Центральна, 13 кабінет № 113.

Розповідайте про наш сайт: