У Покровському районі та в м. Мирнограді триває робота агентських пунктів

Опубликовано 18.06.2018

Одним з основних пріоритетів діяльності роботи Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області є покращення якості обслуговування громадян, вдосконаленнядоступності системи надання пенсійних послуг.

З метою покращення роботи обслуговування громадян управлінням проведена робота та створені чотири агентські пункти, які наближені до місць проживання громадян. Такі пункти розміщено на території Покровського району та у м.Мирнограді.

Фахівці відділу обслуговування громадян №1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду Україничекають на відвідувачів у агентських пунктах Покровського районуза адресами:

1. Лисівська сільська рада,с. Лисівка, вул. Центральна, 68, прийомпроводитьсякожного першого понеділкамісяця з 08.00 до 12.00;
  2. Новоекономічнаселищна рада, смт Новоекономічне, пров. Центральний, 7, прийомпроводиться кожногопершого вівторкамісяця з 08.00 до 12.00;
  3. Сергіївська сільська рада,с. Сергіївка, вул. Центральна, прийом проводиться кожного першого четвергамісяця з 08.00 до 12.00.

Зокрема мешканці навколишніх сіл можуть, не виїжджаючи до районного центру, отримати довідкову інформацію чи консультативну допомогу з питань пенсійного законодавства: замовити та одержати необхідну довідку про розмір пенсії, виписку з облікової картки застрахованої особи, отримати виготовлене пенсійне посвідчення або надану раніше трудову книжку, подати заяву про переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, зміну способу виплати пенсії, подати заяву на отримання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження стажу чи заробітної плати тощо.

У місті Мирнограді спеціалісти відділу обслуговування громадян №2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України прийом громадян проводять кожен другий та четвертий вівторок місяця з 08.00 до 12.00 в приміщенні амбулаторії за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б, 2 поверх.

З дня відкриття пунктів - 15 березня 2018 року, спеціалісти управління провели 20 виїзних прийомів та надали пенсійні послуги 170 відвідувачам.

Начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України                              Н. В. Аржавітіна