Як зареєструватись на порталі електронних послуг?

Опубликовано 06.07.2018

Веб-портал Пенсійного фонду України – це зручно! З часу запровадження Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України постійно змінюється. Нині електронний ресурс дає унікальну можливість усім зацікавленим особам постійно, не виходячи з дому:

-отримувати інформацію, накопичену в базі даних персоніфікованого обліку, здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливаютьна пенсійні права (для працюючих);

- отримувати відомості з власної пенсійної справи щодо сумипризначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, тощо (для пенсіонерів);

- подавати заяву-запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки із системи персоніфікованого обліку, виписки із пенсійної страви (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з Пенсійним фондом України (для страхувальників);

-подавати заяви про призначення пенсії та заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Фонду (для пенсіонерів);

- записатись на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування. Подавати скарги до органів Фонду.

Увійти до Веб-порталу можна за адресою portal.pfu.gov.uaбудь-якого електронного пристрою: комп’ютер, ноутбук, планшет, мобільний телефон за наявності підключення до мережі інтернетнаступними способами:

1. За допомогою електронно-цифрового підпису. Для цього необхідно пройти Он-лайн реєстрацію за електронно-цифровим ключем(ЕЦП). Ключ ЕЦП знаходиться на будь якому носії (наприклад, флешка чи жорсткий диск комп’ютера). Щоб отримати ЕЦП необхідно звернутися в Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК);

2. За допомогою електронного пенсійного посвідчення;

3. За логіном і паролем. Дана форма реєстрації можлива при наявності реєстраційного коду. Його можна отримати, особисто звернувшись до органів Фонду із заявою, при наявності паспорта та ідентифікаційного коду - для фізичних осіб, а також документом, що посвідчує належність до відповідної установи - для юридичних осіб.

Детальніше про правила користування веб-порталом електронних послуг та порядок реєстрації на ньому можна дізнатись безпосередньо на веб-порталі або в Покровському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області за адресами: м. Покровськ, вул. Центральна, буд. 154, 2 поверх, каб.9 та м. Мирноград, вул. Центральна, буд. 13, каб. 212.

Начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України                                 Н. В. Аржавітіна