Новини Мирнограда

19.09.2019 12:59

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє, що Урядом вдосконалюється механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, який запроваджено у березні поточного року.

Опитування громадської думки: Чи знайомі Ви із сервісами Пенсійного фонду України?

18.09.2019 15:01

Пенсійним фондом України у співпраці з Державною установою «Урядовий контактний центр» проводиться прогнозне дослідження громадської думки на тему: «Обізнаність громадян України щодо інновацій у системі пенсійного забезпечення».

Повідомна реєстрацію колективного договору

18.09.2019 14:25

Повідомна реєстрацію колективного договору

Розпорядженням міського голови від 11.09.2019 № 228р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Мирноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Колективні договори для реєстрації необхідно подавати до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Л.Чайкіної, 32, к. 10, контактний телефон 7-60-40.

Начальник управління Світлана ВОСТРИКОВА

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОЗРОБКУ ПРОГРАМИ ЄКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

13.09.2019 13:12

Данська Рада у справах Біженців (ДРБ) розробляє нову програму економічного розвитку Донецької та Луганської областей, спрямовану на підтримку вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці тазалучення у виробничо-збутові ланцюжки.

ДРБшукаєшляхи та можливості поліпшення умов життя місцевого вразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через спів-інвестування в місцеву економіку у співробітництві з партнерами з бізнес-сектора.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО-, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

12.09.2019 15:32

Програма Організації Об'єднаних Націй із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Донецької області, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств.

Запрошуємо громадськість взяти участь у розробці проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград на 2020 рік!

12.09.2019 09:32

З метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста Мирноград, на виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» Мирноградською міською радою та її виконавчими органами розпочато розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград Донецької області на 2020 рік (далі – Програма).

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! НАЛАШТОВУЙТЕ ПОСЛУГУ SMS- ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

12.09.2019 08:05

Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України. Минуло більше року, як Пенсійним фондом запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.

Штормове попередження

11.09.2019 16:25

Штормове попередження

Донецький регіональний центр з гідрометеорології попереджає, що вночі 12 вересня на півдні Донецької області очікуються пориви східного вітру, 15 – 20 м/с, які триватимуть до кінця дня 12 вересня та збережеться висока пожежна небезпека 5 – го класу на більшості території області.

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє

10.09.2019 14:40

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №765 від 21.08.2019 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, якою удосконалено порядок надання деяких видів державної допомоги.

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

До уваги журналістів онлайн, друкованих та ефірних ЗМІ Донецької області!

10.09.2019 10:25

До уваги журналістів онлайн, друкованих та ефірних ЗМІ Донецької області!

Донецькою ОДА оголошено конкурс журналістських робіт на краще висвітлення реформи децентралізації. У конкурсі передбачено три номінації: «Краща онлайн-публікація», «Краща публікація у друкованих ЗМІ» та  «Кращій відеоматеріал». До участі у конкурсі приймаються матеріали, опубліковані протягом 2019 року. Подати заявку можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1LxCw3LVN_vHc326D7JYlsHJNy3r9X-zcLlqSX5VIspg/edit