Новини Мирнограда

Завершився відбірний етап регіональних змагань VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

18.06.2018 08:35

13 червня 2018 року в м.Бахмуті на базі комунальної установи спортивно-оздоровчого комплексу «Металург» пройшли відбірні регіональні змагання серед потерпілих на виробництві VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

«Донеччина зустрічає своїх захисників»

15.06.2018 09:27

«Донеччина зустрічає своїх захисників»

З 04 по 05 липня 2018 року у м.Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

12.06.2018 16:15

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Розпочалися відбірні регіональні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

07.06.2018 09:11

В Україні стартував перший етап VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Протягом червня-серпня в усіх регіонах держави пройдуть відбірні змагання спартакіади. За їх результатами будуть сформовані команди, що представлятимуть області та столицю держави на завершальному етапі, який цьогоріч відбудеться в місті Ужгороді з 12 по 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність».

Україна та Китай мають значні перспективи посилення співпраці у «чистій» енергетиці, переробці сміття та сфері енергоефективності!

30.05.2018 08:15

Діючу законодавчу базу та інвестиційно-сприятливе поле для «зелених» інвестицій в Україні презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук китайському бізнесу на IIУкраїнсько-китайському форумі економічного співробітництва, організованому ТПП України (https://www.ucci.org.ua) та Китайською асоціацією з розвитку підприємництва за кордоном (http://www.ciodpa.org.cn).

Популярність «теплих кредитів» серед ОСББ стабільно висока

30.05.2018 08:11

Популярність «теплих кредитів» серед ОСББ стабільно висока

Минулого тижня, з 21 по 25 травня ц.р., ще 103 ОСББ взяли участь в Урядовій програмі з енергоефективності та взяли у банках більше 26 млн грн. «теплих кредитів», що на 2 млн грн. перевищує показники позаминулого тижня, коли близько 100 ОСББ отримали 24 млн грн. на утеплення багатоповерхівок.

Держенергоефективності та всесвітньо відома японська корпорація «Марубені» розглянули можливість співпраці щодо розвитку проектів «зеленої» енергетики та переробки сміття в Україні

30.05.2018 08:07

Шляхи українсько-японського партнерства у відновлюваній енергетиці обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із віце-президентом японської компанії «Марубені» (https://www.marubeni.com) Ямазое Шигеру, який здійснив візит до України з метою зустрічі із Президентом України Петро Порошенком (http://www.president.gov.ua/news/prezident-proviv-zustrich-z-kerivnikami-kompanij-sumitomo-ta-47738) та участі у першому засіданні Національної інвестиційної ради, що відбулося 25 травня у Маріїнському палаці.

Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

23.05.2018 16:12

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективності виплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

23.05.2018 16:09

Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників, Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.