Новини Мирнограда

Увага! 14 червня – останній день подання заяви на спрощену систему

14.06.2019 15:06

Увага! 14 червня – останній день подання заяви на спрощену систему

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ), може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Перелік відомостей, які зазначаються суб’єктом господарювання у заяві про перехід на спрощену систему оподаткування, визначено п.298.3 ПКУ. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

До уваги платників ПДВ!

14.06.2019 09:51

До уваги платників ПДВ!

У зв’язку з численними запитами платників податків щодо порядку нарахування штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних, якими передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальникам, ДФС інформує.

Відповідно до пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

Як зареєструватись на веб-порталі пенсійного фонду України?

14.06.2019 08:06

Як зареєструватись на веб-порталі пенсійного фонду України?

Веб-портал Пенсійного фонду України дозволяє зручно та оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення.

Для зручності процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена. Передбачено такі способи реєстрації:

Інформація для населення

13.06.2019 15:08

Інформація для населення

У зв'язку з випадками загибелі великої кількості сімей бджіл у деяких областях України в результаті обробки сільськогосподарських рослин пестицидами, які застосовують для обробки медоносних рослин, система моніторингу Grand Expert (при реєстрації на сайті https://grand.expert) оповіщає не пізніше ніж за три доби до початку обробки про це бджолярів, пасіки яких знаходяться на відстані до 10 км від оброблених площ. При цьому повідомляє дату обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату, вказує час ізоляції бджіл.

В клубі «Свідомого батьківства» говорили про права та гарантії неповнолітніх при працевлаштуванні.

11.06.2019 14:14

10 червня у Мирноградському міському центрі зайнятості до Всесвітнього дня боротьби за ліквідацію дитячої праці пройшло засідання клубу «Свідоме батьківство». В засіданні взяли участь батьки з числа безробітних, які мають неповнолітніх дітей. Захід відбувся в Молодіжному центрі «Рух» за участю заступника начальника Мирноградського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Олени Піддубної.

Майже 18 тисяч адміністративних послуг надано центрами обслуговування платників Покровсько-Добропільського управління за 5 місяців поточного року

10.06.2019 14:57

Центрами обслуговування платників Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області здійснюється надання адміністративних, інформаційних та консультативних послуг їх запитувачам.

Так, за 5 місяців цього року центрами надано 17977 послуг.