Новини Мирнограда

Підсумки роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області за І півріччя 2018 року

11.07.2018 15:30

Протягом січня-червня 2018 року Відділенням проводилась робота по врегулюванню 42 випадків ускладнення стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) , по яких було взято на облік 49чинників.

Причиною виникнення випадків ускладнення у звітному періоді стала заборгованість із виплати зарплати в сумі 274 млн.грн.

У II кварталі 2018 р. введено додатково 110 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики

03.07.2018 09:54

За Iпівріччя 2018 р. в Україні встановлено майже 270 МВт потужностей, які генерують електроенергію з відновлюваних джерел енергії за «зеленим» тарифом. Це у понад 2 рази більше, ніж у Iпівріччі 2017 р. (127 МВт), та перевищує обсяг потужностей, встановлених за весь 2017 рік (257 МВт).

Завершився відбірний етап регіональних змагань VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

18.06.2018 08:35

13 червня 2018 року в м.Бахмуті на базі комунальної установи спортивно-оздоровчого комплексу «Металург» пройшли відбірні регіональні змагання серед потерпілих на виробництві VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

«Донеччина зустрічає своїх захисників»

15.06.2018 09:27

«Донеччина зустрічає своїх захисників»

З 04 по 05 липня 2018 року у м.Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

12.06.2018 16:15

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Розпочалися відбірні регіональні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

07.06.2018 09:11

В Україні стартував перший етап VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Протягом червня-серпня в усіх регіонах держави пройдуть відбірні змагання спартакіади. За їх результатами будуть сформовані команди, що представлятимуть області та столицю держави на завершальному етапі, який цьогоріч відбудеться в місті Ужгороді з 12 по 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність».

Україна та Китай мають значні перспективи посилення співпраці у «чистій» енергетиці, переробці сміття та сфері енергоефективності!

30.05.2018 08:15

Діючу законодавчу базу та інвестиційно-сприятливе поле для «зелених» інвестицій в Україні презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук китайському бізнесу на IIУкраїнсько-китайському форумі економічного співробітництва, організованому ТПП України (https://www.ucci.org.ua) та Китайською асоціацією з розвитку підприємництва за кордоном (http://www.ciodpa.org.cn).

Популярність «теплих кредитів» серед ОСББ стабільно висока

30.05.2018 08:11

Популярність «теплих кредитів» серед ОСББ стабільно висока

Минулого тижня, з 21 по 25 травня ц.р., ще 103 ОСББ взяли участь в Урядовій програмі з енергоефективності та взяли у банках більше 26 млн грн. «теплих кредитів», що на 2 млн грн. перевищує показники позаминулого тижня, коли близько 100 ОСББ отримали 24 млн грн. на утеплення багатоповерхівок.