Новини Димитрова

Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

25.05.2017 16:31

24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка.

Голова Держенергоефективності представив для Bloomberg New Energy Finance потенціал відновлюваної енергетики в Україні

25.05.2017 16:31

Досягнення країни у розвитку «чистої» енергетики, значний ресурсний потенціал, оновлене законодавство, гарантії для інвесторів, можливі ризики та їх подолання – все це презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналісту всесвітньо відомого видання «BloombergNewEnergyFinance» у ході інтерв’ю.

ОСББ-учасникам програми «теплих» кредитів Держава відшкодовує майже половину і більше витрат на енергоефективні заходи

25.05.2017 16:28

Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів.

Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інвестиційний потенціал «чистої» енергетики на ЕКСПО-2017

25.05.2017 16:26

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України.

В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

25.05.2017 16:17

В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

НЕДОПУЩЕННЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ ВІЛ-ІНФІКОВАНИХ ПРИ ДОТРИМАННІ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

19.05.2017 16:53

Сучасна дискримінація у сфері праці не завжди передбачає обмеження за критеріями статі, віку, расової та національної приналежності. Значна частка обмежень при працевлаштуванні пов'язана із невірними уявленнями про ті чи інші хвороби працівників.

Про утворення комісії по відбору кандидатур на навчання у вищих медичних навчальних закладах

17.05.2017 18:19

З метою підготовки медичних працівників для роботи в закладах охорони здоров’я, згідно з Положенням про комісію по відбору кандидатур на навчання у вищих медичних навчальних закладах, затверджене рішенням Виконавчого комітету Мирноградської міської ради від 19.04.2017 № 124, на виконання міської програми розвитку «Заохочувальні місцеві стимули в галузі охорони здоров’я м. Димитров на 2015-2017 роки»

Сергій Савчук: На початку травня, лише за три робочі дні, ще 17 ОСББ поспішили скористатися «теплими» кредитами

11.05.2017 17:07

Початок травня став для багатьох сімей ідеальною нагодою подбати про утеплення житла. Минулого тижня, впродовж лише трьох робочих днів, ще 17 ОСББ з різних міст країни стали учасниками програми «теплих» кредитів та залучили у державних банках 3,8 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів у своїх будинках. Для порівняння у січні цього року ОСББ використали 1,6 млн грн. на ці цілі, а у лютому – 1,7 млн гривень.

Cергій Савчук: У I кварталі цього року ще 200 родин встановили сонячні панелі та почали заробляти на «чистій» електроенергії

11.05.2017 17:05

В Україні спостерігається позитивна динаміка попиту на сонячні панелі з боку населення. Незважаючи на холодну пору року та низку зимово-весняних свят, у I кварталі 2017 року ще 200 родин встановили приватні сонячні електростанції загальною потужністю 3,4 МВт.

11.05.2017 17:01

Україна – це Європа!

Сьогодні на стадіоні «Шахтар» відбулось урочисте підняття прапорів України та Європи з нагоди затвердження безвізового режиму між країнами Європейського Союзу та Україною. Євроінтеграція – свідомий вибір України та одна з ключових вимог суспільства.