Новини Мирнограда

Інформація про планові відключення електроенергії

17.07.2019 08:06

Інформація про планові відключення електроенергії

За даними АТ «ДТЕК Донецькі електромережі», 16 липня ц.р. за заявкою ДП НЕК «Укренерго» тимчасово відключена лінія Котляревская-Карлівка 35 кВ. В результаті без енергопостачання тимчасово залишаються Карлівська фільтрувальна станція і жителі 17 сіл в Ясинуватському, Мар'їнському, Покровському та Костянтинівському районах. Причина відключення - проведення ремонтних робіт на високовольтній лінії 750 кВ ДП НЕК «Укренерго», пов’язаних із заміною грозозахисного тросу.

Про актуальні питання у сфері сучасного ведення обліку та управління під час семінарів до Дня бухгалтера

16.07.2019 16:34

Днями компанією «КІТ- Центр» та консалтинговою компанією «Свій бізнес» за підтримки міських рад м.м. Покровська, Мирнограда та Селидово, Покровської, Мирноградської та Селидівської ДПІ Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області до професійного свята – Дня бухгалтера проведено семінар для бухгалтерів підприємств усіх форм власності з актуальних питань у сфері сучасного ведення обліку та управління.

Покровсько – Добропільське управління: під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» про погашення податкового боргу та боргу по єдиному внеску

16.07.2019 16:32

15 липня п.р. начальником Покровського відділу погашення боргу Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області Леонідом Арзумановим проведено сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”, під час якого платники податків отримати відповіді з питань погашенням податкового боргу по податкам, зборам та єдиному внеску.

ПАМ’ЯТКА з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці

16.07.2019 16:26

ПАМ’ЯТКА з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці

ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОЖЕЖІ

- негайно повідомити пожежно-рятувальну службу по телефону 101, вказавши точну адресу закладу, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, а також повідомити своє прізвище;
- вжити заходів по евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей, скриньок та бюлетенів для голосування;
- повідомити про пожежу керівника чи відповідну компетентну особу, чергового на об’єкті;

Захворюваність на кір в Донецькій області значно знизилась

16.07.2019 08:57

Захворюваність на кір в Донецькій області значно знизилась

За минулий тиждень з 20 по 27 червня 2019 року в Донецькій області попередній діагноз кір встановлено 8-ми особам

– 6-ти дорослим та 2-м дітям. Наразі захворюваність в Донецькій області значно знизилась та носить поодинокі
випадки.

Про легалізацію трудових відносин та актуальні питання нарахування податків і зборів йшлося на спільному семінарі у м. Покровську

16.07.2019 08:31

Днями за ініціативи Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області відбувся спільний семінар для платників податків м. Покровська за участі представників ГУ Держпраці у Донецькій області, Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області та Покровської міської ради.

Веб-портал Пенсійного фонду України. Гарантійний захист персональних даних користувачів.

16.07.2019 08:28

Порядок реєстрації користувачів на Веб-порталі визначений Положенням про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 30.07.2015 №13-1 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.08.2015 за № 991/27436 (далі – Положення 13-1.

Увага! «Гаряча лінія» з питань погашення податкового боргу!

16.07.2019 08:26

Увага! «Гаряча лінія» з питань погашення податкового боргу!

За участі начальника Покровського відділу погашення боргу Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Арзуманова Леоніда Георгійовича 15 липня 2019 року з 10 до 11 години проводитиметься сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Погашення податкового боргу, заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Контактний телефон: 06 (239) 2-82-28.

Важливо: оподаткування доходів, отриманих від реалізації сільгосппродукції

16.07.2019 08:13

Важливо: оподаткування доходів, отриманих від реалізації сільгосппродукції

В Покровсько-Добропільському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області наголошують, що особисте селянське господарство - це, зокрема, господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарської продукції, реалізації її надлишків.

Підсумки роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області у першому півріччі 2019 року

16.07.2019 08:07

З початку 2019 року було взято на облік 27конфліктних ситуацій. У звітному періоді, з метою врегулювання чинників ускладнення стану соціально-трудових відносин, фахівцями Відділення по кожному підприємству було складено план заходів по врегулюванню чинників ускладнення стану СТВ та проведено 138 узгоджувальних зустрічей зі сторонами соціально-трудових відносин.

В результаті постійної взаємодії зі сторонами соціально-трудових відносин та органами місцевого самоврядування, протягом січня-червня 2019 року було погашено заборгованості із виплати заробітної плати, що стала чинником ускладнення стану СТВ, в сумі 173760,9 тис.грн., що складає 64% від заборгованості, що стала чинником ускладнення стану СТВ.