Новини Димитрова

«Відкриємо серця доброті»

03.08.2017 09:30

«Відкриємо серця доброті»

Мирноградська міська організація Товариства Червоного Хреста України 5 серпня 2017 року проводить благодійну акцію «Відкриємо серця доброті».

За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

19.07.2017 14:08

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

18.07.2017 16:10

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

25 млн грн. на енергоощадність – чергове відшкодування Уряду учасникам програми «теплих» кредитів

18.07.2017 14:00

17 липня Держенергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Цього разу майже 25 млн грн. перераховано тим, хто залучав кошти на енергоефективні заходи у ПриватБанку у травні.

Найбільшу суму коштів - 24,5 млн грн. – виплачено тим, хто займався утепленням індивідуального житла. Таких домогосподарств налічується понад 5500.

Ще 400 тис. грн. отримало 96 родин, які замінили газові котли на твердопаливні.

Головне управління Держпраці у Донецькій області інформує! 14.07.2017

14.07.2017 13:41

Головне управління Держпраці у Донецькій області інформує! 14.07.2017

При прийнятті на роботу неповнолітніх роботодавцям корисно було б ознайомитися з низкою положень Кодексу законів про працю України та деяких інших нормативно-правових актів, присвячених врегулюванню трудових правовідносин з неповнолітніми.

Уряд виділив додатково 300 млн грн. на фінансування програми «теплих» кредитів у 2017 році

14.07.2017 13:06

12 липня Уряд прийняв рішення перерозподілити частину коштів, передбачених в бюджеті на фінансування Фонду енергоефективності, та спрямувати їх на фінансування програми «теплих» кредитів. Сума виділених коштів склала 300 млн грн., з яких:

-близько 260 млн грн. буде надано фізичним особам на утеплення індивідуального житла;

-майже 10 млн грн. - на заміну котлів;

-майже 30 млн грн. - на енергоефективні заходи для ОСББ/ЖБК.

Уряд дав «зелене» світло на утеплення багатоповерхівок із автономною системою теплопостачання

14.07.2017 13:05

Відтепер ОСББ/ЖБК у будинках, що не приєднані до системи централізованого теплопостачання, зможуть безперешкодно брати участь у програмі «теплих» кредитів та отримувати відповідну державну фінансову допомогу на проведення енергоефективних заходів.

Про це йдеться у постанові Уряду, яку підготовлено спільно з Держенергоефективності та прийнято сьогодні, 12 липня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

Сергій Савчук: Видано найбільший в Україні «теплий» кредит для ОСББ на суму майже 10 млн гривень

14.07.2017 13:03

Не лише червень побив всі рекорди за популярністю «теплих» кредитів серед ОСББ, але й початок липня засвідчив чималий попит на Урядову програму.

Так, лише за перший тиждень липня 30 ОСББ скористалися «теплими» кредитами на суму 16,1 млн. грн для впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках. Для порівняння за весь червень сума взятих «теплих» кредитів сягнула 18 млн гривень.