Новини Мирнограда

У зв'язку з ремонтними роботами буде припинено водопостачання на сел. Новатор

26.02.2020 09:15

У зв'язку з ремонтними роботами буде припинено водопостачання на сел. Новатор

ДПВУКХ доводить до Вашого відома, що у зв'язку з ремонтними роботами буде припинено водопостачання на сел. Новатор 27.02.2020 з 9:00 до 28.02.2020 до припинення ремонтних робіт. Просимо зробити запас води.

Газ - декілька простих правил

25.02.2020 15:06

Газ - декілька простих правил

Газ - важливе благо сучасної цивілізації. Але він може стати не тільки надійним помічником у господарстві. Необережне поводження з ним може призвести до найтрагічніших наслідків. Щоб убезпечити себе і своїх рідних необхідно пам’ятати декілька простих правил:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження вартості послуг з підготовки та оформлення документів про передачу у власність громадян квартир (будинків) м. Мирноград»

24.02.2020 16:34

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Мирноградської міської ради «Про затвердження вартості послуг з підготовки та оформлення документів про передачу у власність громадян квартир (будинків) м. Мирноград».

24.02.2020 штормове попередження

24.02.2020 12:15

24.02.2020 штормове попередження

У зв’язку з переміщенням активного північно-західного циклону 24 лютого 2020 року на території Донецької області очікується ускладнення погодних умов:

вночі опади, вдень значні, у вигляді мокрого снігу та дощу;

вночі місцями налипання мокрого снігу та складні відкладення;

вдень погіршення видимості у опадах до 200-500 м;

вітер вночі західний 15-20 м/с , вдень південно-західний 15-20 м/с.

В Мирнограді, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

21.02.2020 11:02

В Мирнограді, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Щороку 20 лютого в нашій країні відзначають День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України в 2015 році.

Довідку про трудовий та страховий стаж не виходячи з дому!

21.02.2020 08:14

Довідку про трудовий та страховий стаж не виходячи з дому!

З метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування (отримання послуг без відвідування органів Пенсійного фонду України) запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR- кодом.

Затверджено Звіт про виконання міського бюджету міста Мирноград за 2019 рік

20.02.2020 15:56

Затверджено Звіт про виконання міського бюджету міста Мирноград за 2019 рік

Сьогодні, 20.02.2020 відбулася позачергова сесія Мирноградської міської ради VII-го скликання було розглянуто питання «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету міста Мирноград за 2019 рік». За інформацією Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника фінансового управління Ірини Сущенко

Відділення НСПП в Донецькій області – невід’ємна і складова частина загального процесу розв’язання спорів і конфліктів між сторонами соціально-трудових відносин

20.02.2020 09:38

Відділення Національної служба посередництва і примирення в Донецькій області постійно стикається з правовою необізнаністю найманих працівників підприємств, установ і організацій щодо захисту їх інтересів в рамках законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

В Мирнограді волонтерами надається допомога у працевлаштуванні засуджених

17.02.2020 14:27

В Мирнограді волонтерами надається допомога у працевлаштуванні засуджених

14 січня волонтером Мирноградського міського відділу пробації був здійснений супровід суб’єкта пробації до Мирноградського міського центру зайнятості населення з метою отримання засудженою консультації від спеціаліста центру.

Покровсько – Добропільське управління: податківці застерігають працедавців від використання трудових нелегалів

14.02.2020 08:30

Допуск працівника до виконання роботи без оформлення трудових відносин - неприпустимий. Тож фахівці Добропільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько - Добропільського управління Головного управління ДПС у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо необхідності оформлення трудових відносин, роз’яснили ризики та наслідки незадекларованої праці.