Новини Мирнограда

​Командувач Об'єднаних сил передав чотирьом госпіталям ортези для поранених бійців та медичне майно

21.03.2019 10:52

В рамках стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача об'єднаних сил «Допомога Схід» до 4-х військових мобільних госпіталів у районі проведення операції передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму понад 500 тисяч гривень.

Від початку проведення операції Об’єднаних сил для медичних та геріатричних закладів, будників інвалідів Донецької та Луганської областей військовими передано гуманітарну допомогу медичного призначення на загальну суму понад 5,3 млн. гривень.

В районі проведення операції Об'єднаних сил збито саморобний ударний БПЛА ворога

20.03.2019 09:32

На Донецькому напрямку ворог намагався застосовувати саморобний ударний БПЛА для нанесення втрат воїнам Об'єднаних сил.

Дрону противника були поставлені завади засобами радіоелектронної боротьби та в подальшому вогнем зі стрілецької зброї його було пошкоджено.
Ворог вкотре переконався в ефективності системи ППО на цьому напрямку.

Завдяки пильності військовослужбовців на спостережному посту на лінії зіткнення затримано порушника

19.03.2019 15:45

У районі відповідальності окремої мотопіхотної бригади, яка виконує бойові завдання у складі оперативно-тактичного угруповання «Північ», при спробі перетину лінії розмежування з боку тимчасово непідконтрольної уряду України території, військовослужбовцями поблизу наших позицій затримано порушника.

Стратегічна гуманітарна ініціатива генерал-лейтенанта Сергія Наєва «Допомога Схід» продовжує допомагати

18.03.2019 13:58

Нижнянський обласний психоневрологічний інтернат, що у Попаснянському районі на Луганщині, знаходиться всього за кілька кілометрів від лінії зіткнення. Відтак, 155 важкохворих людей, які проживають у цьому закладі, і 28 із яких ніколи не підіймаються з ліжка, стали заручниками війни. Адже російські найманці попри існуючі норми міжнародного права продовжують обстрілювати мирні населені пункти Луганщини. Але українські військові сьогодні не тільки боронять рідну землю від російсько-окупаційних військ, а ще й піклуються про цивільне населення, людей, які мешкають у зоні безпеки.

Ракетний аргумент Об'єднаних сил

18.03.2019 11:15

Ракетний аргумент Об'єднаних сил

Відповідно до Мінських домовленостей, яких Україна послідовно дотримується, таке озброєння, як тактичні ракетні комплекси "Точка У", знаходяться у районах відведення на великій відстані від лінії зіткнення. Це й недивно, адже дальність ведення вогню такого ракетного комплексу складає 120 кілометрів.

Втім, проведені нещодавно тренування в одному з ракетних підрозділів, що входить до складу Об'єднаних сил, довели, що для українських ракетників немає нічого неможливого: вони здатні швидко вийти у завданий район, розгорнутися у бойовий порядок та виконати пуск ракет по цілям. Поки що – умовним, але в разі необхідності ракети летітимуть у реальні цілі, адже Об'єднані сили прикриті надійним ракетним щитом.

«Лінію зіткнення на Донбасі ми контролюємо надійно», - Сергій Наєв

18.03.2019 09:05

«Лінію зіткнення на Донбасі ми контролюємо надійно», - Сергій Наєв

Про поточну ситуацію в районі проведення операції Об'єднаних сил, забезпечення частин та підрозділів, участь військовослужбовців у виборах Президента України та інше Командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів журналісту газети "Факти".

До уваги відвідувачів

14.03.2019 15:04

До уваги відвідувачів

З 19 березня 2019 року у Центрі надання адміністративних послуг у м.Мирнограді будуть надаватися адміністративні послуги Головного управління Держпраці у Донецькій області, а саме :...

Інформація про діяльність Центру надання адміністративних послуг у м.Мирнограді за підсумками 2018 року

14.03.2019 15:03

Детально про роботу Центру надання адміністративних послуг у м.Мирнограді (контакти, перелік адміністративних послуг, графік роботи) можна ознайомитись за посиланням: http://dimitrov-rada.gov.ua/admin-uslugi.html

На блокпості в районі проведення операції Об'єднаних сил затримано бойовика збройних формувань РФ

13.03.2019 10:19

12 березня на одному з блокпостів в районі проведення операції Об’єднаних сил працівниками Національної поліції України зі складу ОС було затримано бойовика 4 окремої мотострілецької бригади 2 АК окупаційних військ громадянина Б.