Новини Мирнограда

В Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

26.05.2020 10:00

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. № 343 «Про внесення змін до деяких актів кабінету Міністрів України»

в Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН за умови дотримання карантинних норм відвідування громадських місць:

Підтримка державою бізнесу під час кризи: плани і реальні дії.

22.05.2020 14:20

Підтримка державою бізнесу під час кризи: плани і реальні дії.

27 травня з 14:00 до 15:00 відбудеться online-консультація з актуальних питань «Підтримка державою бізнесу під час кризи»

Спікери:

Валентина Рибалко, директорка Донецької обласної служби зайнятості

Ірина Дудуляк, начальник управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг та ринкового середовища департаменту економіки облдержадміністрації.

Під час заходу будуть розглянуті такі питання:

Економії до 50% енергії у соціальній сфері можна досягти без витрат із бюджету, - YASNO

22.05.2020 13:42

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO допомагає бюджетним організаціям економити витрати на енергоресурси та комунальні послуги. Компанія вкладає власні кошти в енергоефективність дитячих садків, шкіл та лікарень без додаткових витрат з місцевих бюджетів.

В Україні вперше впроваджена інтерактивна мапа відеорезюме шукачів роботи

22.05.2020 13:41

В Україні вперше впроваджена інтерактивна мапа відеорезюме шукачів роботи

Донецька обласна служба зайнятості створила та впровадила першу в Україні інтерактивну мапу відеорезюме шукачів роботи регіону. Відтепер шукати працівників можна через мапу відеорезюме Донецької області на платформі Google maps.

Почати з енергоаудиту: як ОСББ зменшити витрати на комунальні послуги

22.05.2020 13:38

Почати з енергоаудиту: як ОСББ зменшити витрати на комунальні послуги

Як мешканцям багатоповерхівок знизити витрати на опалення та інші комунальні послуги й підвищити рівень комфорту? Найбільш дієвий спосіб – комплексне утеплення будинку. Мешканці Донеччини можуть отримати допомогу від держави для термомодернізації житла, наприклад, взявши участь у програмі «Енергодім», що запроваджена Фондом енергоефективності.

Переваги електронної платіжки від YASNO, про які ви могли не знати

20.05.2020 14:25

Переваги електронної платіжки від YASNO, про які ви могли не знати

Понад 80 тисяч жителів Донеччини перейшли виключно на електронні рахунки за електроенергію, повністю відмовившись від паперової платіжки. І мова йде не лише про свідомий екологічний вибір і зручність. Електропостачальник YASNOрозповідає про всі переваги електронної платіжки, про які клієнти могли не знати:

37 тисяч українських сімей заощаджують до 50% витрат на електроенергію

20.05.2020 08:07

37 тисяч українських сімей заощаджують до 50% витрат на електроенергію

Енергоефективні набори Розумний Watt встановили 37 тисяч родин в Україні. Такі дані озвучив керівник департаменту роздрібної торгівлі та обслуговування клієнтів YASNO Сергій Радченко. На Всеукраїнському онлайн-марафоні «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження-2020» він розповів про те, як постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO допомагає заощаджувати 3,5 млн клієнтів у Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях.

Обласна служба зайнятості продовжує інформувати підприємців щодо отримання допомоги по частковому безробіттю

20.05.2020 08:06

19 травня пройшов черговий вебінар на тему «Актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину» для представників малого та середнього бізнесу Донецької області.

В YASNO пояснили, чому допомагають клієнтам зменшувати енерговитрати

20.05.2020 08:05

В YASNO пояснили, чому допомагають клієнтам зменшувати енерговитрати

Чому електропостачальник YASNO допомагає своїм клієнтам зменшувати витрати на енергоресурси за рахунок ефективного їх використання, розказав керівник відділу комунікацій Антон Ковалишин на Всеукраїнському онлайн-марафоні «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження-2020». Захід проходить з 18 до 22 травня за підтримки постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO.

На Донеччині вже більше 100 підприємців отримають допомогу

20.05.2020 08:04

На Донеччині вже більше 100 підприємців отримають допомогу

Донецька обласна служба зайнятості продовжує приймати від роботодавців пакети документів на отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю на період карантину. На сьогодні вже прийнято 142 позитивних рішення. 1 289 найманих працівників отримають фінансову підтримку по частковому безробіттю.