Новини Мирнограда


​Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за незаконний перетин держкордону

05.12.2018 11:44

​Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за незаконний перетин держкордону

Мирноградський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області повідомляє, що Верховна Рада України ухвалила закон про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону України (№7017).


Внесено зміни до Сімейного кодексу України

05.12.2018 11:43

Внесено зміни до Сімейного кодексу України

Мирноградський міський ВДВС Головного територіального управління юстиції у донецькій області повідомляє, що 02 жовтня 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 2576-VIII «Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки».


На Донеччині відкрито 18 опорних шкіл та 7 інклюзивних ресурсних центрів

05.12.2018 09:39

На Донеччині відкрито 18 опорних шкіл та 7 інклюзивних ресурсних центрів

На Донеччині проводиться системна робота щодо забезпечення умов для гідного розвитку та становлення молоді. Так, в різних куточках нашого регіону відкрито 18 сучасних опорних шкіл, які надають кожній дитині рівний доступ до якісного навчання.​Донеччина першою долучилась до електронної системи публічних закупівель

05.12.2018 09:37

​Донеччина першою долучилась до електронної системи публічних закупівель

Донецька область першою серед регіонів України долучилась до електронної системи публічних закупівель. Протягом останніх трьох років, незважаючи на складні обставини, в області впроваджуються пріоритетні реформи, започатковані на рівні держави. За окремими напрямами Донецька область активно реалізує пілотні проекти. Наприклад, Донеччина першою серед інших регіонів долучилася до електронної системи публічних закупівель і зекономила близько 2 млрд. бюджетних коштів. Це принциповий момент для забезпечення довіри населення, прозорості влади та її ефективності.


Звернення Президента України до 27-ї річниці референдуму за Незалежність України

03.12.2018 13:06

Звернення Президента України до 27-ї річниці референдуму за Незалежність України

Дорогі співвітчизники!

Першого грудня дев’яносто першого року ми переконливо відповіли на одне із найважливіших питань в нашій історії: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». «Так!» - вигукнули тоді понад дев’яносто відсотків.

Рішення про державну самостійність набрало більшість голосів в усіх регіонах, включно з Кримом та Севастополем.


​УВАГА КОНКУРС!

30.11.2018 14:08

​УВАГА КОНКУРС!

Управлінням соціального захисту населенняМирноградської міської радиоголошено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету на 2019 рік.3 грудня – міжнародний день людей з інвалідністю

30.11.2018 13:37

3 грудня – міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей із інвалідністю покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю. Це можливість і привід поговорити як про конкретні позитивні результати, так і про невирішені проблеми. На сьогоднішній день у Мирноградському міському відділенні Управліннявиконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області знаходяться на обліку 1025 осіб з інвалідністю. Всі вони в повній мірі отримують заходи соціальної підтримки, передбачені законодавством. Зазначу, що з року в рік збільшується розмір страхових виплат потерпілим, в тому числі й інвалідам, поліпшується забезпечення безкоштовним санаторно-курортним лікуванням, спеціальними транспортними засобами, вдосконалюється протезно-ортопедична допомога. В 2018 році було проведено два перерахунки розміру щомісячних страхових виплат, з 01 січня та з 01 березня.


«У нас є джерела фінансування найамбітніших проектів», - Олександр Куць

30.11.2018 11:01

«У нас є джерела фінансування найамбітніших проектів», - Олександр Куць

Під час брифінгу, який проходив в рамках Ради регіонального розвитку, голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць заявив, що у Донецькій області можуть бути реалізовані будь-які проекти.


«Ключ до успіху – системна та послідовна робота» - Євген Вілінський

30.11.2018 11:00

«Ключ до успіху – системна та послідовна робота» - Євген Вілінський

В рамках засідання Ради регіонального розвитку перший заступник голови облдержадміністрації Євген Вілінський розповів про основні виклики, які стоять перед Донеччиною та пріоритетні напрямки розвитку.

Розповідайте про наш сайт: