Новини МирноградаПро участь у програмі «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2 компонент «На варті інтересів бізнесу»

24.04.2020 11:03

Про участь у програмі «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2 компонент «На варті інтересів бізнесу»

Відділ економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради інформує про наступне.

Фонд Східна Європа з березня 2020 року розпочав реалізацію нової програми «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2 компонент «На варті інтересів бізнесу» (далі - Програма).


Вшануйте пам’ять близьких людей вдома

23.04.2020 14:50

Вшануйте пам’ять близьких людей вдома

Цього року, зважаючи на ситуацію, що склалася в країні, закликаємо вас відкласти візити на могили своїх померлих родичів, аби не наражати своє здоров’я та здоров’я своїх близьких на небезпеку. Важливо уникнути скупчень людей у традиційні поминальні дні, щоб не спричинити сплеск пандемії. Вшануйте пам’ять близьких людей вдома, а відвідати кладовище можна пізніше, коли мине небезпека. Бережіть себе та свою родину.


МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ.  БЛІЦ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ (малюнки \ плакати-колажі \ відео ролики)

23.04.2020 14:49

МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ.  БЛІЦ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ (малюнки \ плакати-колажі \ відео ролики)

Спільнота ОСББ Донеччини за підтримки проекту ЄС/ПРООНHOUSES та за сприяння департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації запрошують дітей та підлітків (разом з батьками) провести час карантину з користю для себе і свого будинку: надати своє бачення ідеального дому, в якому ми живемо.


РЕЗУЛЬТАТИ АНКЕТУВАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ УПРАВЛІННЯ ЩОДО ЯКОСТІ НАДАННЯ ПОСЛУГ

23.04.2020 08:49

РЕЗУЛЬТАТИ АНКЕТУВАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ УПРАВЛІННЯ ЩОДО ЯКОСТІ НАДАННЯ ПОСЛУГ

З метою вивчення суспільної думки про якість надання послуг Покровським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області постійно проводиться анкетування відвідувачів.Про дистанційне обслуговування ПФУ юридичних та фічизних осіб

23.04.2020 08:30

Про дистанційне обслуговування ПФУ юридичних та фічизних осіб

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України в умовах карантину рекомендує населенню користуватися послугами дистанційно.

Залишаючись вдома, Ви можете отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів, скориставшись он-лайн сервісами Вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua.

На Вебпорталі електронних послуг Фонду є можливість:


На що звернути увагу при виборі LED-ламп?

22.04.2020 12:48

На що звернути увагу при виборі LED-ламп?

Під час карантину, коли жителі Донецької області більше часу проводять вдома, актуально підібрати LED-освітлення, що буде безпечним, приємним для зору та споживатиме менше електроенергії. Замовити енергоефективні лампи можна через інтернет у декілька кліків. На що звернути увагу при їх виборі розповів електропостачальник YASNO:


Купання в водоймах

21.04.2020 15:20

Купання в водоймах

Проблема загибелі людей на водоймах особливої актуальності набуває зазвичай у купальний сезон. Але статистика свідчить: вже 28 людських життів забрала вода з початку 2020 року в Україні. На території Донецької області на водоймах загинуло 6 осіб. Причинами загибелі людей є грубі порушення Правил поведінки на воді й особиста необережність, а серед дітей ще й пустощі біля води. Особливо небезпечним є купання в стані алкогольного сп’яніння.


Мешканцям Донеччини через серіал пояснили, як сплачувати комуналку онлайн

21.04.2020 12:43

Мешканцям Донеччини через серіал пояснили, як сплачувати комуналку онлайн

Єдиний безпечний для здоров’я спосіб оплати за комуналку на період карантину – це оплата онлайн. Міністерство цифрової трансформації України спільно з сервісом онлайн-платежів та переказів Portmone.com презентували освітній серіал, мета якого – навчити громадян, особливо людей літнього віку, сплачувати рахунки, не виходячи з дому. Участь в освітньому серіалі взяв заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк.

Розповідайте про наш сайт: