Новини Мирнограда


У пріорітеті-енергозбереження!

16.01.2018 13:21

У пріорітеті-енергозбереження!

Кожна будівля та квартира, яка приєднана до системи централізованого теплопостачання, споживає теплову енергію, необхідну для підтримки оптимальної температури у приміщенні. Пристрій, який дозволяє контролювати параметри поданої теплової енергії, а також її кількість - теплолічильник.


ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У М.МИРНОГРАДІ ІНФОРМУЄ

15.01.2018 13:57

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У М.МИРНОГРАДІ ІНФОРМУЄ

Відповідно до листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру з 12 січня 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг у м. Мирнограді відновлено прийом заяв на видачу витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки.


Увага! Нові розміри авансових внесків для ФОП - платників єдиного податку

12.01.2018 15:08

Увага! Нові розміри авансових внесків для ФОП - платників єдиного податку

Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу, що фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та є платниками єдиного податку першої та другої груп, повинні здійснювати сплату авансових внесків з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.


УВАГА! ЗМЕНШЕНО НОРМИ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ!!!

10.01.2018 10:04

УВАГА! ЗМЕНШЕНО НОРМИ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ!!!

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради доводить до відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №409 від 06.08.2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» з 01.01.2018 року встановлено такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках):


Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє

10.01.2018 10:03

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє про набрання чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, що не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».


Альтернатива газовому опаленню

09.01.2018 14:38

Альтернатива газовому опаленню

Все частіше по всьому світу для опалення приватних будинків використовуються альтернативні джерела енергії.

Останнім часом у всьому світі спостерігається стійка тенденція до підвищення вартості теплопостачання (опалення та гаряче водопостачання) і багатоквартирних та приватних житлових будинків.

Подібна ситуація є наслідком зменшення запасів газу, є одним з основних видів палива.

На цьому тлі найбільш перспективним напрямком є пошук і впровадження альтернативних джерел опалення, що дозволяють не тільки знизити частку використання природного газу для вироблення теплової енергії, але і забезпечити надійне, ефективне і досить економічне функціонування даної системи.
Шановні мирноградці!

28.12.2017 08:42

Шановні мирноградці!

Напередодні новорічних свят варто пам'ятати про те, що феєрверки є вогне- та вибухонебезпечними виробами і вимагають підвищеної уваги під час використання. На жаль, піротехніка не завжди буває якісною і не завжди відповідає вимогам, що пред‘являються до неї.


Розповідайте про наш сайт: