Новини Мирнограда


Оголошення

30.10.2019 15:56

Оголошення

Міськрайонне управління у Покровському районі та м. Мирнограді Головного управління Держгеокадастру доводить до відома громадян, установ, підприємств усіх форм власності, що у зв’язку із наповненням бази Державного земельного кадастру та систематизацією інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, необхідно здійснити заходи з виготовлення документацій із землеустрою (з урахуванням положень статей 26 та 55 Закону України «Про землеустрій») для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру. Телефон для довідок: (06239) 2-91-99.Про результати проведених за 9 місяців 2019 року перевірок страхувальників

30.10.2019 10:30

Про результати проведених за 9 місяців 2019 року перевірок страхувальників

За І-ІІІ квартали 2019 року спеціалістами Мирноградського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області проведено 39 перевірок страхувальників з питань дотримання порядку використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України; дотримання законодавства щодо правильності нарахування, своєчасності і повноти перерахування страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інших платежів до Фонду; достовірності поданих відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний).


Регіональний культурно-просвітницький захід «Донбас – це Україна»

25.10.2019 15:15

Регіональний культурно-просвітницький захід «Донбас – це Україна»

17.10.2019 для учнів 10 Б класу НВК №11 сектором з архівної роботи та за участю заступника міського голови – керуючого справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Наталії Маслової було проведено урок «Культурні заклади, як джерело інформації про історію світу та України» у рамках Регіонального культурно-просвітницького заходу «Донбас - це Україна».
«Пенсійний кур’єр» – газета для всіх!

25.10.2019 14:07

«Пенсійний кур’єр» – газета для всіх!

Газета «Пенсійний кур’єр» є офіційним виданням Пенсійного фонду України, яке створене для широкого кола читачів та спрямоване на висвітлення як основних напрямів діяльності органів Фонду, так і всіх сфер соціально-економічного розвитку суспільства. Концепція газети визначається інтересами і потребами цільової аудиторії.


Покровське об’єднане управління ПФУ повідомляє: як отримати онлайн-довідки про страховий стаж в електронному форматі

25.10.2019 14:07

Покровське об’єднане управління ПФУ повідомляє: як отримати онлайн-довідки про страховий стаж в електронному форматі

Пенсійний фонд України постійно розширює можливості дистанційного обслуговування громадян. Одним з нововведень цього року стали онлайн - довідки.

Згідно чинного законодавства страховий стаж визначається на підставі форм ОК-5 (містить відомості про пенсійний стаж), ОК-7 (містить дані про страховий стаж).

Через особистий кабінет на Вебпорталі електронних послуг Пенсійного Фонду України, не відвідуючи управління, можна отримувати електронні документи з підтвердженням QR-кодом, використовуючи електронний цифровий підпис.


Правила поведінки на дорозі

25.10.2019 13:26

Правила поведінки на дорозі

За останнє століття автомобіль став невід’ємною частиною нашої цивілізації, без якого багато хто вже не уявляє свого існування.

У той же час статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я говорить, щовнаслідок дорожньо-транспортних пригод у світі щорічно гине 1,3 млн. людей, що складає 2,1% від загальної смертності, а близько 20-50 мільйонів потерпілих в ДТП отримують серйозні травми і часто стають інвалідами на все життя. Як не прикро, але значна частина серед них – це діти, підлітки і юнаки. Серед цієї категорії осіб смертність від ДТП знаходиться на другому місці. Також із сумом доводиться констатувати, що Україна тут не є виключенням. Кожна восьма ДТП в Україні стається з вини пішоходів, а в таких аваріях гине більше 15% усіх загиблих в ДТП.УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

25.10.2019 09:39

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради запрошує фізичних осіб – підприємців, в т.ч. внутрішньо переміщених осіб взяти участь у тренінгу, який проводить Данська Рада у справах біженців за сприянням Донецької торгово-промислової палати на теми:

- «Перевірки, що здійснюються Державною податковою інспекцією. Особливості проведення: підстави, види, порядок проведення та документальне оформлення».

Розповідайте про наш сайт: