30 квітня призупиняється дія пільгового тарифу для будинків з електроопаленням

опубликовано 30.04.2020 в 12:52

Електропостачальник YASNO нагадує, що пільговий тариф на електроенергію для мешканців Донеччини, які користуються електроопаленням, діє з 1 жовтня по 30 квітня. У цей період нарахування здійснюються з розрахунку 0,9 грн/кВтгод при споживанні до 3000 кВтгод на місяць та 1,68 грн/кВтгод на обсяг електроенергії, що споживається понад 3000 кВтгод на місяць.

З 1 травня по 30 вересня власники помешкань, що обладнані електроопалювальними установками, сплачуватимуть за електроенергію за базовим тарифом:

• 0,9 грн/кВтгод при споживанні до 100 кВтгод;
  • 1,68 грн/кВтгод при споживанні понад 100 кВтгод.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення встановлюються та регулюються державою.Детальна інформація розміщена на сайті електропостачальника YASNO.

Клієнти електропостачальника YASNO можуть оформити на наступний опалювальний сезон пільговий тариф, якщо в будинку встановлені, належним чином приєднані та оформлені електроопалювальні установки. При зміні типу опалення на електричне необхідно спочатку звернутися до оператора системи розподілу, до мереж якого підключений будинок, для внесення змін до договору на розподіл електроенергії. Після цього клієнти звертаються до YASNO для отримання пільгового тарифу на період опалювального сезону.

«Незалежно від пори року та типу опалення оселі, суттєво зменшити витрати на електроенергію можна завдяки енергоефективним побутовим приладам, розумним розеткам, сучасному LED-освітленню та раціональному використанню електроенергії у побуті. Це створить комфорт в оселі та допоможе зменшити суми в платіжках», – розповів директор YASNOв Донецькій області Олександр Северін.