ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У М.МИРНОГРАДІ ІНФОРМУЄ

опубликовано 03.01.2018 в 13:13

                                                          

Зміна розміру адміністративного збору

Шановні клієнти!

Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб,встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень. З 01 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний бюджет України на 2018 рік», відповідно до статті 7 якого з 1 січня 2018 року прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлено у розмірі 1762 гривні на місяць. Таким чином, розміри адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, внесення змін до записів Єдиного державного реєстру та надання інформації з Єдиного державного реєстру з 1 січня 2018 року становитимуть:
Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою) – 530 грн.
Скорочені строки реєстрації для юридичних осіб:
- від 2 год. до 6 год.: 1060 грн. та додатково адміністративний збір - 530 грн.
- протягом 2 год.: 2650 грн. та додатково адміністративний збір - 530 грн.
Державна реєстрація змін до відомостей про благодійну організацію – 180 грн.
Державна реєстрація змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця – 180 грн.
Скорочені строки реєстрації для фізичних осіб-підприємців:
- від 2 год. до 6 год.: 360 грн. та додатково адміністративний збір - 180 грн.
- протягом 2 год.: 900 грн. та додатково адміністративний збір - 180 грн.
Державна реєстрація на підставі документів, поданих в електронній формі – 75 % від відповідного розміру адміністративного збору. Виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника (щодо юридичної особи) – 160 грн. Виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника (щодо фізичної особи – підприємця) – 50 грн.
Надання відомостей з Єдиного державного реєстру у вигляді витягу – 90 грн.Надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі – 120 грн.

На державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно з 01 січня 2018 року діятимуть нові ставки адміністративного збору!

Державна реєстрація права власності :
- у строк, що не перевищує 5 робочих днів - 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (180 грн);
- у строк 2 робочі дні – 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб (1760 грн);
- у строк 1 робочий день – 2 прожиткових мінімуму для працездатних осіб (3520 грн);
- у строк 2 години – 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (8810 грн).

Державна реєстрація іншого речового права:
- у строк, що не перевищує 5 робочих днів – 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (90 грн);
- у строк 2 робочі дні – 0,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (880 грн);
- у строк 1 робочий день – 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб (1760 грн);
- у строк 2 години – 2,5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (4410 грн).

Державна реєстрація обтяжень речових прав, іпотеки – 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (90 грн).
Внесення змін до записів Державного реєстру прав – 0,04 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (70 грн).
Отримання інформації з Державного реєстру прав:
-отримання інформації, витягу в паперові формі – 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (40 грн);
-отримання інформації, витягу в паперові формі – 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (20 грн).

Центр надання адміністративних послуг у м.Мирнограді чекає своїх відвідувачів щоденно крім суботи та неділі за адресами: м.Мирноград вул.Центральна,9 каб.8,15, та м-н Молодіжний,37Б, каб.4,5.

До уваги громадських обєднань!

Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб,встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень. З 01 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний бюджет України на 2018 рік», відповідно до статті 7 якого з 1 січня 2018 року прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлено у розмірі 1762 гривні на місяць. З урахуванням викладеного, розмір адміністративного збору за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - державна реєстрація змін до відомостей), складає 180 гривень - для громадських об’єднань, 530 гривень - для інших громадських формувань.

Розмір плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей у скорочені строки становить:

1) у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію:

протягом двох робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом семи робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 10 робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, їх об’єднання як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 20 робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про політичну партію, творчу спілку, місцевий осередок творчої спілки як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

2) у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію:

протягом 24-х годин - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом п’яти робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом семи робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, їх об’єднання як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 15 робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про творчу спілку, місцевий осередок творчої спілки як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою.

Звертаємо увагу, що державна реєстрація у скорочені строки здійснюється виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати.

Центр надання адміністративних послуг у м.Мирнограді чекає своїх відвідувачів щоденно крім суботи та неділі за адресами: м.Мирноград вул.Центральна,9 каб.8,15, та м-н Молодіжний,37Б, каб.4,5.

Розповідайте про наш сайт: