ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У М.МИРНОГРАДІ ІНФОРМУЄ

опубликовано 15.05.2018 в 14:29

ПАМЯТКА «АДМІНІСТРАТИВНИЙ ЗБІР У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ»

РОЗМІР АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ

Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії, та округлюються до найближчих 10 гривень. Станом на 1 січня 2018 року прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 гривні.

1. Державна реєстрація створення громадського формування здійснюється безоплатно, окрім 0,07 прожиткового мінімуму (120 грн) – за державну реєстрацію творчої спілки та місцевого осередку творчої спілки.

2. За державну реєстрацію змін щодо громадських формувань адміністративний збір справляється у такому розмірі:

1) 0,3 прожиткового мінімуму (530 грн.) - за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (структурне утворення політичної партії, творчих спілок, місцевий осередок творчої спілки як юридичну особу, місцевих, організацій роботодавців та їх об’єднань), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

2) 0,1 прожиткового мінімуму (180 грн.)- за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання (громадська організація, місцевий осередок громадської організації зі статусом юридичної особи, громадська спілка).

Звертаємо увагу, що адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про професійні спілки, їх організації або об’єднання.

3. За виправлення технічної помилки,допущеної з вини заявника, адміністративний збір справляється у розмірі 30 відсотків встановленого адміністративного збору за державну реєстрацію.

РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ:

Адміністративний збір за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу зараховується на рахунок:

БАНК: ГУ ДКСУ у Донецькій області

МФО: 834016

КОД ПЛАТЕЖУ:22010300

КОД ОТРИМУВАЧА (ЄДРПОУ): 37944338

ОТРИМУВАЧ ПЛАТЕЖУ: Краматорське УК/м. Краматорськ

РАХУНОК: 31113170700059.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: за державну реєстрацію змін щодо юридичної особи – (назва).

Адміністративний збір за державну реєстрацію у скорочені строки зараховується на рахунок:

БАНК: ГУ ДКСУ у Донецькій області

МФО: 834016

КОД ПЛАТЕЖУ: 22012900

КОД ОТРИМУВАЧА (ЄДРПОУ): 37944338

ОТРИМУВАЧ ПЛАТЕЖУ: Краматорське УК/м. Краматорськ

РАХУНОК: 31112126700059.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: за державну реєстрацію у скорочені строки щодо юридичної особи – (назва).

ПЛАТА У ПОДВІЙНОМУ РОЗМІРІ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ЗА ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ У СКОРОЧЕНІ СТРОКИ:

протягом двох робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом семи робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 10 робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, їх об’єднання як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 20 робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про політичну партію, творчу спілку, місцевий осередок творчої спілки як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою.

ПЛАТА У П’ЯТИКРАТНОМУ РОЗМІРІ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ЗА ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ У СКОРОЧЕНІ СТРОКИ:

протягом 24-х годин - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом п’яти робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом семи робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, їх об’єднання як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 15 робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про творчу спілку, місцевий осередок творчої спілки як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою.

Звертаємо увагу, що державна реєстрація у скорочені строки здійснюється виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати.

У разі відмови в державній реєстрації адміністративний збір не повертається.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ØЗакон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

ØЗакон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»

ØПостанова Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 №1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені строки»