До уваги громадян! Граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи - 2 травня поточного року

опубликовано 18.04.2019 в 23:23

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповіднодорозпорядженняКабінетуМіністрівУкраїни «Проперенесенняробочихдніву 2019 році» від 10.01.2019 № 7-руквітніпоточногорокувівторок 30 квітняєвихіднимднем, тобтоостаннійденьподаннядеклараціїпромайновийстанідоходиприпадаєнавихіднийдень 30 квітня 2019 року.

Нормами Податкового кодексу України передбачено, у разі якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 Кодексу). Тому для громадян, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи, 2 травня поточного року є останнім днем такого подання.

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області

Державна податкова інспекція