До уваги користувачів електронного цифрового підпису

опубликовано 06.12.2018 в 11:24

Нагадуємо, що з 7 листопада, почав діяти Закон №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» . У зв’язку з цим,а також з метою забезпечення стабільної роботи АЦСК ІДД ДФС, затверджено нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг.

Це було здійснено наказом від 05.11.2018 р. №121, який також почав діяти з 7 листопада; тож нові форми необхідно використовувати вже з 7 листопада 2018 року.

Ось їх перелік:

- Договір про надання електронних довірчих послуг;

- Реєстраційна картка для фізичної особи;

- Реєстраційна картка для юридичної особи;

- Додаток до Реєстраційної картки;

- Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа;

- Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можна у розділі «Отримання послуг електронного цифрового підпису» на сайті АЦСК ІДД ДФС за посиланням https://acskidd.gov.ua/r_kor

Зверніть увагу: посилені сертифікати відкритих ключів, які були сформовані до 07.11.2018 р., будуть і надалі обслуговуватись АЦСК ІДД ДФС до закінчення строку їх чинності.

Нагадуємо також, що починаючи з 07.11.2018 р. фізичні особи та суб’єкти господарювання можуть отримати електронні довірчі послуги від АЦСК ІДД ДФС виключно за їх особистої присутності (тобто отримати сертифікати відкритих ключів за довіреністю вже неможливо).

Начальник Мирноградської ДПІ

Покровсько-Добропільського управління Н.КОНОНІХІНА

Розповідайте про наш сайт: