До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

опубликовано 18.08.2017 в 09:36

21 вересня 2017 року о 14.00 у залі засідань Виконавчого комітету Мирноградської міської ради за адресою: вул. Центральна, буд. 9 (ІІ поверх), м. Мирноград, Донецька обл., Ініціативна група з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Мирноградській міській раді (далі – Ініціативна група) запрошує усі зацікавлені інститути громадянського суспільства міста Мирноград прийняти участь у формуванні нового складу Громадської ради при Мирноградській міській раді.

Порядок подання заяв для участі в установчих зборах:

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом двох років до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зважаючи на те, що до складу Громадської ради при Мирноградській міській раді не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування, просимо

у біографічній довідці обов’язково зазначити інформацію про місце роботи делегованого представника та обійману виборну посаду відповідно до зазначених категорій.

Заяви подаються за підписом уповноваженої особи керівного органу інституту громадянського суспільства. Копії документів повинні бути завірені в установленому законодавством порядку.

Прийом документів для участі в установчих зборах починається з дня опублікування цього повідомлення на офіційному сайті Мирноградської міської ради. Відповідним чином оформлені документи надсилаються в паперовому вигляді засобами поштового зв’язку або можуть бути надані безпосередньо відповідальній особі Ініціативної групи.

У разі відправлення документів засобами поштового зв’язку (листом з оголошеною цінністю, визначеною відправником, з описом вкладення) дата їх відправлення має бути не пізніше 10 вересня 2017 року. У разі відправлення документів засобами поштового зв’язку на конверті слід зазначати адресата: Ініціативній групі з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Мирноградській міській раді, вул. Центральна, буд. 9 (кабінет № 9), м. Мирноград, Донецька обл., 85323.

Документи нарочно приймаються до 10 вересня 2017 року включно з 9.00 до 16.00 години (з 12.00 до 13.00 – обідня перерва) за адресою: вул. Центральна, буд. 9 (кабінет № 9), м. Мирноград, Донецька обл., 85323.

Усі заяви з вищезазначеними додатками реєструються Ініціативною групою в журналі та мають реєстраційний номер.

Відповідно до розпорядження міського голови від 17.07.2017 № 246р «Про утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю громадських організацій для формування нового складу Громадської ради при Мирноградській міській раді» затверджений склад Ініціативної групи:

Перехрест Людмила Семенівна Голова організації профспілки робітників освіти і науки України, голова ініціативної групи (за узгодженням)

Шперчук

Оксана Володимирівна Завідувач сектору з внутрішньої політики Виконавчого комітету Мирноградської міської ради, секретар ініціативної групи

Члени ініціативної групи:

Безкровний

Микола Іванович

Голова релігійної організації «Церква Джерело Життя» (за узгодженням)

Борисова

Інна Володимирівна Голова Мирноградської міської організації «Товариства Червоного Хреста України» (за узгодженням)

Борисов

Євгеній Леонідович

Представник громадської організації «За збереження народу України» (за узгодженням)

Василенко Релігійна громада Іван Валерійович Петра і Павла Єпархії УГКЦ Голова релігійної громади Петра і Павла Єпархії УГКЦ (за узгодженням)

Розум Громадська організація

Ганна Вікторівна «Громадський контроль»

Представник громадської організації «Громадський контроль» (за узгодженням)

Сирота Координаційний комітет

В’ячеслав Анатолійович самоорганізації населення

Голова Координаційного комітету органів самоорганізації населення м. Мирноград (за узгодженням)

Штих

Наталія Борисівна Представник громадської організації «Український Патріотичний Рух Донбасу» ( за узгодженням)

Відповідальна особа: завідувач сектору з внутрішньої політики Виконавчого комітету Мирноградської міської ради – секретар Ініціативної групи Шперчук Оксана Володимирівна. тел.: (06239)61122, електронна адреса: oksanashperchuk@gmail.com.

Уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів буде розміщено на офіційному веб-сайті Мирноградської міської ради, слідкуйте за оголошеннями.

Представники суб’єктів громадянського суспільства, які не дотримались встановлених вимог щодо подання документів, до участі в установчих зборах не допускаються, документи, надані суб’єктами громадянського суспільства для участі в установчих зборах, поверненню не підлягають.

Розповідайте про наш сайт: