До уваги суб'єктів звернень - фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг

опубликовано 30.03.2020 в 07:59

Головне управління ДПС у Донецькій області, враховуючи норми прикінцевих положень Закону України від 17 березня 2020 року № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», акцентує увагу, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернень за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Результати надання адміністративних послуг на паперових носіях видаватимуться після закінчення карантину або обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням COVID-19.

Додатково повідомляємо, що з метою максимального обмеження безпосереднього спілкування правників Головного управління ДПС у Донецькій області з відвідувачами ЦОП прийом паперових заяв/документів на отримання адміністративних послуг здійснюється через встановлені поблизу приміщень Центрів обслуговування платників державних податових інспекцій скриньки для прийому кореспонденції.

Державна податкова інспекція

Розповідайте про наш сайт: