Державна податкова інспекція

Увага: онлайн консультації від податківців

27.03.2020 15:45

Увага: онлайн консультації від податківців

З метою надання інформаційної допомоги платникам податків за умов карантину фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області запрошують платників податків до спілкування засобами Скайпу в режимі відео-зв’язку.

Обговорення нагальних спільних питань - в дистанційній формі

27.03.2020 13:40

Обговорення нагальних спільних питань - в дистанційній формі

Нещодавно фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області в режимі онлайн-конференції взяли участь у роботі створених при Мирноградській міській раді міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території м.Мирнограда, та міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Онлайн спілкування податківців з платниками податків

27.03.2020 13:39

Онлайн спілкування податківців з платниками податків

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області продовжує використовувати дистанційну форму комунікацій з платниками, що є особливо актуально в період запровадження карантинних заходів.

Покровсько – Добропільське управління: підбито підсумки щодо надання адміністративних послуг з початку 2020 року

26.03.2020 13:01

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області. Підбиваючи підсумки роботи з початку 2020 року, начальник Покровсько- Добропільського управління Алла Єльникова відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).

Перевірте надійність ділового партнера онлайн

26.03.2020 12:59

Перевірте надійність ділового партнера онлайн

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДПС у Донецькій області звертає увагу на те, що на офіційному вебпорталі ДПС працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який розміщено на головній сторінці вебпорталу (https://tax.gov.ua/businesspartner).

Вимагайте офіційного працевлаштування від своїх роботодавців

26.03.2020 09:11

Вимагайте офіційного працевлаштування від своїх роботодавців

Фахівці Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДПС у Донецькій області нагадують роботодавцям про необхідність офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та звертає увагу що негативні наслідки застосування неоформленої праці для роботодавців, - це суттєва фінансова та адміністративна відповідальність, а також втрата репутації надійного партнера, яка є необхідною для розвитку й процвітання бізнесу, відчуття комфорту в його веденні.

На потребу дня: дистанційна форма комунікацій з платниками

26.03.2020 09:10

На потребу дня: дистанційна форма комунікацій з платниками

Зважаючи на те, що здоров'я та безпека платників - головний пріоритет Державної податкової служби, Покровсько-Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області з метою попередження інфікування і поширення вірусних інфекцій започаткувало надання консультацій платникам податків в режимі скайп - зв’язку.

Покровсько – Добропільське управління інформує, що отримати довідку про відсутність заборгованості можна в Електронному кабінеті

26.03.2020 09:09

ФахівціПокровсько – Добропільського управління ГУ ДПС Донецькій області звертають увагу, що довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка) надається відповідно до Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи

Зверніть увагу! Відтерміновано застосування РРО та програмних РРО та застосування санкцій