Державна податкова інспекція

Повідомлення про об’єкти оподаткування за формою 20-ОПП можна подавати в електронному вигляді

10.05.2019 22:37

Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що відомості про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, платники податків можуть подати до контролюючого органу в електронному вигляді.

Користувачі Електронного кабінету через приватну частину (особистий кабінет) мають можливість подати Повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за ф. №20-ОПП (далі - Повідомлення за ф. № 20-ОПП) в електронному вигляді.

Звернення платників податків на отримання індивідуальних податкових консультацій

10.05.2019 22:36

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що платник податків має право звернутися до контролюючих органів за отриманням індивідуальних податкових консультацій. Звернення може бути усним чи письмовим.

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області: за 4 місяці поточного року бюджети поповнились більш ніж на 1,2 мільярда гривень

10.05.2019 22:35

Від платників території обслуговування Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області протягом І кварталу 2019 року до Зведеного бюджету надійшло 1 221,5 млн грн., що на 20,2 відс. або 205,5 млн. грн. перевищує минулорічні надходження. Основними джерелами його наповнення є:

Щодо заходів впливу та стягнення у разі несплати/несвоєчасної сплати єдиного внеску

10.05.2019 22:33

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про особливості застосування норм Закону України від 08.07.2010 №2464-VI “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (зі змінами та доповненнями) (далі – Закон «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

Допомога підприємцям-початківцям у пошуку шляхів до самозабезпечення

10.05.2019 22:26

Допомога підприємцям-початківцям у пошуку шляхів до самозабезпечення

Нещодавно в Покровському міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, у якому прийняв участь головний державний ревізор-інспектор Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управлінняМихайло Шевченко.

Фахівці Покровсько - Добропільського управління закликають до офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками

10.05.2019 22:24

Питання недопущення використання підприємствами, установами та організаціями найманої праці, без належного оформлення трудових відносин, виявлення фактів нелегальної виплати заробітної плати найманим працівникам залишається на пильному контролі податківців.

Платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку за землю, що використовується у сільськогосподарському товаровиробництві

18.04.2019 23:26

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи, які є власниками/ користувачами земель сільськогосподарського призначення та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), звільняються від сплати земельного податку за земельні ділянки, що використовуються такими платниками для ведення сільськогосподарського товаровиробництва.

До уваги громадян! Граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи - 2 травня поточного року

18.04.2019 23:23

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповіднодорозпорядженняКабінетуМіністрівУкраїни «Проперенесенняробочихдніву 2019 році» від 10.01.2019 № 7-руквітніпоточногорокувівторок 30 квітняєвихіднимднем, тобтоостаннійденьподаннядеклараціїпромайновийстанідоходиприпадаєнавихіднийдень 30 квітня 2019 року.