Державна податкова інспекція

Зміни у застосуванні РРО – топ-тема для обговорення з бізнесом та громадськістю

22.01.2020 16:47

Зміни у застосуванні РРО – топ-тема для обговорення з бізнесом та громадськістю

«Новітні РРО - шлях до захисту прав споживачів та сумлінних представників бізнесу» – під таким гаслом у м. Покровську відбувся семінар, проведений фахівцями Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області.

Олександрівська ДПІ:все що потрібно знати щодо використання РРО з 01.01.2020 року

22.01.2020 08:26

Запорукою запобігання порушень податкового законодавства є роз’яснювальна робота, яку постійно проводять фахівці податкової служби для платників податків з метою підвищення їх обізнаності. Так днями фахівці Центру обслуговування платників Олександрівської ДПІ Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДПС у Донецькій області провели зустріч з представниками бізнесу у форматі «круглого столу», під час якого платникам податків розповіли все що потрібно знати щодо використання реєстраторів розрахункових операцій у 2020 році.

На «гарячій лінії» в Добропільській ДПІ – питання оподаткування

21.01.2020 13:33

На «гарячій лінії» в Добропільській ДПІ – питання оподаткування

Нещодавно в Добропільскій ДПІ Покровсько – Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань оподаткування. На запитання платників податків відповідала начальник Добропільської ДПІ Наталія Нарезняк.

Чи може контролюючий орган надати фізичній особі довідку про те, що вона не зареєстрована як підприємець?

Документи, які необхідно подати для отримання ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами: нагадують податківці

20.01.2020 08:07

В Покровсько-Добропільському управлінні ГУ ДПС у Донецькій області наголошують, що порушення законодавства з питань ліцензування призводить до застосування значних сум фінансових (штрафних) санкцій, та нагадують, що відповідно до положень ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» із змінами та доповненнями, роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання, у т.ч. іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва (далі – СГ) всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

До уваги платників єдиного податку 1 та 2 груп: збільшилась сума щомісячного авансового внеску

17.01.2020 08:30

З метою недопущення виникнення штрафних санкцій Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДПС у Донецькій області звертає увагу платників, що з 1 січня 2020 року зросла сума щомісячного авансового внеску з єдиного податку.

Відтепер вона складає:

для платників 1 групи – 210,2 гривень;

для платників 2 групи – 944,6 гривень.

Ні – «тіньовій» заробітній платі: промоакція від податківців у Покровську

16.01.2020 14:12

Ні – «тіньовій» заробітній платі: промоакція від податківців у Покровську

Одним із найважливіших напрямків роботи податківців є контроль за реалізацією роботодавцями гарантій з оплати праці. Поряд із контрольними заходами проводиться і активна роз’яснювальна робота.

На свято Маланки – до Центру обслуговування платників

14.01.2020 08:22

На свято Маланки – до Центру обслуговування платників

В день веселого українського свята Маланки до Центру обслуговування платників Мирноградської ДПІ та Ясинуватсько-Авдіївської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області навідались незвичайні відвідувачі - вихованці Центру гармонійного розвитку дітей і підлітків «Бригантина» в чудових національних обрядних вбраннях.

Робота ЦОП Покровсько- Добропільського управління - сервісна допомога платникам податків

13.01.2020 11:46

Сервісна допомога платникам податків - один з пріоритетних напрямків роботи Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП)Покровсько - Добропільського управління.

Так за 2019 рік працівниками ЦОП Покровсько - Добропільського управління було надано 36898 адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності.

У фокусі: програмні реєстратори розрахункових операцій - альтернатива звичайним

13.01.2020 11:45

У фокусі: програмні реєстратори розрахункових операцій - альтернатива звичайним

Покровсько – Добропільське управління Головногоуправління ДПС у Донецькій області інформує, що з введенням в дію Законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» розширюється сфера застосування РРО та запроваджуються програмні реєстратори розрахункових операцій як альтернатива звичайним.

Реєстрація бізнесу: новації

13.01.2020 11:44

Реєстрація бізнесу: новації

ЦОП Мирноградської ДПІ та Ясинуватсько-Авдївської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області інформує платників податків, що з 02.11.2019р. набрав чинності Закон України від 03.10.2019 р. №159 ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав власності», яким внесено зміни до Закону України від 15.05.2003р. №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадський формувань». Йдеться про такі новації: