Інформація про діяльність Мирноградського міського відділення УВД ФСС України в Донецькій області

опубликовано 11.09.2017 в 17:19

З 01 серпня 2017 року внаслідок реорганізації шляхом злиття Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розпочав роботу Фонд соціального страхування України. В нашому місті працює Мирноградське міське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

Пропрацювавши повний місяць, можемо сказати, що відділення в повній мірі забезпечує реалізацію усіх завдань та функцій, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Основні завдання та функції, а саме:

• -надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг;
  • -профілактика нещасних випадків;
  • -здійснення перевірки обгрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам;
  • -здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду;
  • -надання медичних послуг (проведення медико-соціальної реабілітації потерпілих на виробництві)

виконані в повній мірі.

Звертаємо увагу роботодавців та застрахованих осіб, що з питань надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг необхідно звертатися до Мирноградського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за адресою: м.Мирноград, вул.Центральна, буд.9а.

Телефон «Гарячої лінії» та телефон «Довіри» Мирноградського міського відділення (06239)6-22-20.

Начальник відділення

Р.А.Чернишова