Інформаційна платформа «Допомога поруч»

опубликовано 18.05.2020 в 07:58

У квітні 2020 року Міністерством соціальної політики України запроваджена інформаційна онлайн-платформа «Допомога поруч».

Новий соціальний проєкт створений для надання адресної допомоги соціально вразливим категоріям громадян. Він об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії та надання їм необхідної допомоги.

Цей онлайн-проєкт дає можливість оперативно визначати потреби, надавати відповідну допомогу та соціальні послуги перш за все одиноким/одиноко проживаючим громадянам похилого віку, одиноким/одиноко проживаючим особам з інвалідністю, неповним сім’ям з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю, та іншим соціально незахищеним верствам населення.

Наразі створена «гаряча лінія» (048) 728 33 77, телефон в Донецькій області (099) 721 99 81куди кожен може звернутися та залишити інформацію про потребу в харчах, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставлення цих товарів.

Загальна інформація про потребу в допомозі та звіт про її надання оновлюється щодня на онлайн-платформі «Допомога поруч».

Розповідайте про наш сайт: