Жителі Донеччини знизили споживання електроенергії у 2019 році

опубликовано 06.05.2020 в 07:57

Клієнти YASNOз електроопаленням на 35% скоротили енергоспоживання: у 2019 році вони використовували у середньому 829 кВт∙год щомісяця у порівнянні з 1117 кВт∙год у 2018 році. Домогосподарства без електроопалення майже не змінили середньомісячне споживання: 146 кВт∙год та 142 кВт∙год відповідно.

Тепла погода взимку стала однією з причин зниження електроспоживання, а відтак і сум у платіжках, для населення, що проживає в будинках з електроопаленням.

Зменшити витрати на електроенергію незалежно від пори року та погодних умов сьогодні може кожна родина Донеччини. Найефективніший спосіб – встановити двозонний лічильник, з яким спожита з 23:00 до 7:00 електроенергія коштує вдвічі дешевше. У 2019 році в області кількість власників двозонних лічильників збільшилася на 7 тисяч, та наразі ними користується понад 41 тисяча споживачів регіону.

«Щоб зменшити витрати на електроенергію, потрібен комплексний підхід: використання енергоефективних побутових приладів, багатозонного лічильника, сучасного LED-освітлення, а також зміна побутових звичок. Підвищення енергоефективності кожного – це не лише економія сімейного бюджету, а й внесок в енергонезалежність усієї країни», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Ключова статистична інформація про послуги у сфері енергетики оприлюднена НКРЕКП, розміщена на сайтіYASNO, а також буде опублікована на звороті платіжок, що надійдуть у травні. Кожен житель області зможе порівняти власне середньомісячне споживання у 2019 році з даними по області та Україні.