Основні

Негайно дайте людям газ і тепло – Президент дав кілька годин на забезпечення теплом мешканців міста Сміла

16.11.2018 14:58

Президент Петро Порошенко дав доручення негайно забезпечити мешканців Сміли теплом під час оперативної наради в Державній службі з надзвичайних ситуацій щодо ситуації з опаленням в цьому місті. Президент заслухав доповідь Голови ДСНС Миколи Чечоткіна та Віце-прем’єр-міністра Генадія Зубка.

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

15.11.2018 09:27

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

У 2020 році місцеві вибори мають відбутись вже за умови покриття всієї території України об’єднаними громадами – Президент

13.11.2018 15:47

Президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку акцентував на важливості утворення об’єднаних територіальних громад по всій Україні до проведення місцевих виборів у 2020 році.

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

13.11.2018 15:45

«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

Ми маємо захистити людей – Президент поставив завдання Уряду розширити програму субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на газ

05.11.2018 10:12

Президент Петро Порошенко на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України закликав захистити людей.

Ми маємо Ðахистити людей – ПреÐидент поставив Ðавдання Уряду роÐширити програму субсидій у Ðв’яÐку іРпідвищенням тарифів на гаÐ

«Шерше ля фам» – Президент нагадав хто взяв зобов’язання про підвищення тарифів на газ

05.11.2018 10:10

Зобов’язання про підвищення ціни на газ та зрівняння у вартості імпортного блакитного палива і газу українського видобутку перед Міжнародним валютним фондом було взяте ще попередніми урядами та представниками влади, нагадав Президент Петро Порошенко.

«Шерше ля фам» – ПреÐидент нагадав хто вÐяв Ðобов’яÐання про підвищення тарифів на гаÐ

Веб-портал для роботодавців!

01.11.2018 13:27

Веб-портал для роботодавців!

Питання з пенсійного забезпечення завжди мають актуальний характер. У наш час, володіти достовірною інформацією – дуже важливо. Особливо кoли її можливо отримати у зручніший і оперативніший спосіб. Саме таким інформаційним ресурсом є Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Інформація щодо повідомної реєстрації змін та доповнень до колективного договору Державного підприємства «Донецький експертно-технічний центр Держпраці»

31.10.2018 15:37

Розпорядженням міського голови від 23.10.2018 № 332р проведено повідомну реєстрацію змін та доповнень до колективного договору Державного підприємства «Донецький експертно-технічний центр Держпраці».

30.10.2018 14:47

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє. Що 17.10.2018 року постановою кабінету Міністрів України № 841 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до порядку надання житлових субсидій.