Основні

До уваги роботодавців!

27.01.2020 08:07

До уваги роботодавців!

Впродовж січня фахівці Управління Держпраці спільно з органами місцевого самоврядування, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також місцевих державних адміністрацій проводитимуть інформаційні заходи із суб’єктами господарювання щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Співробітники органу пробації взяли участь у заході з нагоди Дня Соборності

24.01.2020 09:38

Співробітники органу пробації взяли участь у заході з нагоди Дня Соборності

22 січня 2020 року Мирноградський міський відділ пробації залучив своїх підоблікових, які засуджені за злочини проти основ національної безпеки, участь у незаконних збройних формуваннях, до участі в урочистому заході з нагоди Дня Соборності України - свята, що відзначається щороку

Проведено повідомну реєстрацію колективного договору ДНЗ

24.01.2020 09:15

Проведено повідомну реєстрацію колективного договору ДНЗ

Розпорядженням міського голови від 03.01.2020 № 3р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Дошкільного навчального закладу № 1 «Зірочка» Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 03.01.2020 № 2р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Дошкільного навчального закладу № 2 «Попелюшка» Мирноградської міської ради Донецької області».

"Розпочато цикл спілкування з батьками наймолодших Мирноградців"

22.01.2020 15:22

"Розпочато цикл спілкування з батьками наймолодших Мирноградців"

21 січня співробітниками Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно зі службою у справах дітей Мирноградської міської ради та Мирноградським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочато другий етап циклу інтерактивного спілкування з батьками дітей соціально незахищених верст населення, які навчаються в дошкільних навчальних закладах міста.

Відбулися наради стосовно виконання заходів щодо організації виконання рішення міської ради «Про міський бюджет міста Мирноград на 2020 рік»

22.01.2020 13:27

13.01.2020 та 20.01.2020 у Мирноградській міській раді відбулися наради з головними розпорядниками, розпорядниками та одержувачами коштів міського бюджету (комунальними підприємствами та комунальними некомерційними підприємствами), стосовно виконання заходів щодо організації виконання рішення міської ради «Про міський бюджет міста Мирноград на 2020 рік», міських програм та фінансування у 2020 році головних розпорядників коштів бюджету, в тому числі організації фінансування громадських робіт у 2020 році.

Небезпечний грип прийшов в Україну

22.01.2020 09:32

Небезпечний грип прийшов в Україну

Потрапляючи в організм, вірус грипу намагається якомога швидше "прибити" наш імунітет, пригнічуючи вироблення інтерферонів. Тому так важливо в період епідемій зміцнити імунітет. Як це зробити?

Електронна трудова книжка - новий онлайн сервіс Пенсійного фонду України

21.01.2020 15:35

Електронна трудова книжка - новий онлайн сервіс Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

У «Електронній трудовій книжці» інформація відображається про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця.

Звіт про результати роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області за 2019 рік

14.01.2020 10:21

Запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)

Упродовж 2019 року Відділенням проводилась робота по врегулюванню 55 конфліктних ситуацій, по яких було взято на облік 55 чинників щодо своєчасної виплати поточної заробітної плати та погашення заборгованості.Причиною виникнення випадків ускладнення стану СТВ у звітному періоді стала заборгованість із виплати зарплати в сумі 321 659,5 тис. грн.

Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області повідомляє

11.01.2020 11:18

Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області повідомляє

«Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків.