МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ.  БЛІЦ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ (малюнки \ плакати-колажі \ відео ролики)

опубликовано 23.04.2020 в 14:49

Спільнота ОСББ Донеччини за підтримки проекту ЄС/ПРООНHOUSES та за сприяння департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації запрошують дітей та підлітків (разом з батьками) провести час карантину з користю для себе і свого будинку: надати своє бачення ідеального дому, в якому ми живемо.

Сьогодні кожен з нас особисто відчуває, що дім – це справді наша фортеця. Місце, в якому людина почуває себе в безпеці, де затишно і комфортно всім, де панує мир та злагода, взаєморозуміння, повага, взаємодопомога. Від поведінки кожного з нас залежить якість нашого середовища.

Девіз конкурсу: Добре там, де є Я. Мій дім – моя фортеця…

Що би Ви хотіли бачити на своїх подвір’ях, щоб відчувати себе щасливими? Яким має бути подвір’я вашої мрії? Як правильно господарювати та утримувати будинок ефективно, з мінімальними витратами отримувати максимальну вигоду? Що ми маємо робити, щоб зберігати енергію та зменшити негативний вплив на природу? Як Ви допомагаєте своїм рідним та сусідам?З ким і як спілкуєтесь? Як розумієте поняття добросусідства? - Все починається з ідеї. Запустіть свою ідею в простір - і вона обов’язково збудеться.

У конкурсі можуть брати участь діти та підлітки від 5 до 16 років.

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:

1. ДИТЯЧИЙ МАЛЮНОК. Яким я бачу свій двір? Дім, в якому я живу.

2. ПЛАКАТ / КОЛАЖ. «Мій ресурсоефективний* дім: чи я в домі господар?»

3. ВІДЕО РОЛИК. «Мій дім і Я: взаємодія»

Термін конкурсу: 20 квітня - 20 травня 2020 року.Підведення підсумків конкурсувідбудеться он-лайн після 20 травня2020 року.

Кращі роботи будуть визначені за кожною номінацією відповідно до визначеної бальної системи оцінювання. Переможці отримають заохочувальні та цінні призи.

Кращі ідеї робіт переможців будуть використані у матеріалах інформаційної кампанії щодо просування можливостей ефективного управління багатоквартирними будинками та формування культури відповідального мешканця.

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ – додаються: (файл Положення про конкурс_ОСББ)

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати, задавши питання на електронну адресу організаторів:konkurs.gsosbbdon@gmail.com


Розповідайте про наш сайт: