На що звернути увагу при виборі LED-ламп?

опубликовано 22.04.2020 в 12:48

Під час карантину, коли жителі Донецької області більше часу проводять вдома, актуально підібрати LED-освітлення, що буде безпечним, приємним для зору та споживатиме менше електроенергії. Замовити енергоефективні лампи можна через інтернет у декілька кліків. На що звернути увагу при їх виборі розповів електропостачальник YASNO:

• Тип цоколю – залежить від того, в який патрон світильника ви будете встановлювати лампу. Традиційними побутовими цоколями вважаються Е14 (діаметр 14 мм) та Е27 (діаметр 27 мм).
  • Світловий потік – вимірюється у Люменах (Лм, lm) та визначає кількість світла, що випромінюється лампою. Чим більше цей показник, тим вище рівень освітленості в приміщенні.
  • Колірна температура – цей параметр впливає на комфорт та затишок у кімнаті. LED-лампи з теплим світлом мають температуру 3000К, нейтрально-білим – 4000-4100К, холодним – 5000К та вище.
  • Термін експлуатації – обирайте відомі та перевірені бренди. Вони гарантують надійність ламп та їх термін експлуатації до 10 років.
  • Кількість ламп – аби відчути суттєву економію, встановіть LED-лампи в усій оселі. Найзручніше це зробити з готовими наборами ламп від YASNO, що підібрані для одно-, дво- та трикімнатних квартир і будинків.
  • Функціональність –зверніть увагу на сучасні лампи з інноваційними функціями. Наприклад, розумне освітлення від YASNOмає опцію управління голосом та дистанційного керування зі смартфону через мобільний додаток.

«Ми допоможемо кожній родині зменшити витрати на електроенергію, що особливо актуально у період карантину. Для цього ми створили спеціальні набори економного, довговічного та комфортного освітлення. І найголовніше – воно розраховано для різних будинків в залежності від кількості кімнат. Тепер не потрібно обирати лампи поштучно –піклуючись про комфорт клієнтів, ми допоможемо вирішити питання комплексно та ефективно», – зазначив директор YASNOв Донецькій області Олександр Северін.