Назустріч платнику: податківці провели черговий семінар для представників бізнесу м. Мирнограда

опубликовано 13.12.2019 в 08:06

Новації з питань застосування РРО, актуальні питання оподаткування податків і зборів фізичних осіб, наслідки наявності у платника податкового боргу та боргу/недоїмки з єдиного внеску стали темами обговорення під час чергового семінару, який нещодавно провели фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області для платників податків м. Мирнограда.

Податківці розповіли про основні зміни податкового законодавства, нагадали терміни та порядок заповнення річної звітності, проінформували про найбільш поширені помилки, яких припускаються платники під час її складання. Проінформувавши про зміну бюджетних рахунків у січні 2020 року, закликали до уважного заповнення платіжних документів та своєчасної сплати податкових зобов’язань, а також застерегли, що виникнення податкового боргу спричинить застосування штрафних санкцій та призведе до застосування комплексу заходів з погашення податкового боргу.

Наприкінці семінару присутні мали можливість отримати оперативні відповіді на свої питання від працівників ГУ ДПС у Донецькій області.

Державна податкова інспекція