Новость №1702 от 12.09.17

опубликовано 12.09.2017 в 16:58

"Співчуття рідним і близьким з приводу смерті близької людини"

Мирноградська міська рада, Виконавчий комітет висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Вашого сина, чоловіка, батька дітей. Неможливо висловити непоправне горе людини, котра втратила найдорожчу людину на світі ТИМОФЄЄВА Ігоря Євгеновича, Військовослужбовця військової служби за контрактом військової частини пп А1126 солдат.

Невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної, демократичної та заможної України, непохитний бойовий дух Ігоря назавжди залишиться яскравим прикладом для всіх нас.

Царство Небесне та земля йому пухом.

Висловлюємо глибокі співчуття і сумуємо разом з Вами.

Мирноградська міська рада

Виконавчий комітет»

Некролог

ТИМОФЄЄВ Ігор Євгенович

(03.10.1993 – 10.09.2017)

Народився 3 жовтня 1993 року у Мирнограді Донецької області. Навчався у загальноосвітній школі №1 м.Мирноград. У вересні 2010року поступив до ДНЗ «Димитровський професійний гірничий ліцей», своє навчання продовжив у вечірний школі. Працював на ВП «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» прохідником.

Військовослужбовець військової служби за контрактом військової частини пп А1126 солдат ТИМОФЄЄВ Ігор Євгенович у лютому 2016 року підписав контракт зі Збройними Силами України. Загинув 10 вересня 2017 року від кульового поранення під час проведення навчань. У воїна залишилася дружина Ірина і двоє маленьких дітей – Євген і Ксенія, а також батьки.