Поіменне голосування

опубликовано 08.11.2017 в 14:15

08.11.2017 10.00

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № VII/23-1 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2017 рік».

Доповідач: Сущенко І.В., начальник Фінансового управління Мирноградської міської ради.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № VII/23-2 «Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку міста Мирноград на 2017 рік».

3. Про присвоєння чергового рангу міському голові.

Доповідач: Маслова Н.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради..

4. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Доповідач: Маслова Н.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справамиВиконавчого комітету Мирноградської міської ради. .

5.Про затвердження положення громадської ради при Мирноградській міській раді.

Доповідач: Шперчук О.В., начальник сектору внутрішньої політики Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

6. Про передачу майна.

Доповідач: Конько Л.І., начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

7.Про затвердження переліку квартир, які буде придбано за кошти місцевого бюджету.

8.Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Мирноград Донецької області будівлю гуртожитку №1 ДП «Мирноградвугілля».

Доповідач: Конько Людмила Ігорівна, начальник комунальної власності Мирноградської міської ради.

9. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Мирноград Донецької області будівлі Палацу культури «Україна» ДП «Мирноградвугілля».

10. Про затвердження Положення про міський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників системи освіти «Кращий педагог року міста Мирноград 2017 року».

Доповідач: Лійка Н.М., начальник відділу освіти Мирноградської міської ради.

11.Про затвердження Положення Мирноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції.

Доповідач: Кецко О.О., директор Мирноградського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

12. Про затвердження Програми розвитку масового футболу в місті Мирноград на 2017-2020 роки.

Доповідач: Дегтярьов Р.В., завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання архітектури та містобудування

Доповідач: Чипак Н.Л., начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

13. Про надання згоди на прийняття окремого індивідуально визначеного майна у комунальну власність територіальної громади м.Мирноград.

14.Про передачу в постійне користування Навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області земельної ділянки для функціонування та обслуговування будівель та споруд на м-ні «Східний», буд. 24

15. Щодо визначення території під автодорогою до північного вентиляційного стволу через міст.

16. Про надання громадянам дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки

17. Про передачу земельних ділянок безоплатно у власність.

ПІП Депутата 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Абрамов О.О. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Бабіч О.І. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Базилевич Н.І. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Батир Г.О. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Бігдан В.М. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Біличенко О.А. в в в в в в в в в в в в в в в в в
Вострикова С.О. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Ведющенко В.І. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Гордієнко Д.В. в в в в в в в в в в в в в в в в в
Губанов Ю. М. в в в в в в в в в в в в в в в в в
Доценко Д. В. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Жук А. В. в в в в в в в в в в в в в в в в в
Забєля М.С. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Келиш Н.В. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Кецко О.О. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Ключка В.Л. у у з з з у з з з з з з з з з з з
Кравченко Д.Л. в в в в в в в в в в в в в в в в в
Лійка Н.М. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Лямцева Л.В. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Мацюк В.М. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Моргунова І. Л. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Пелюх С.Б. з з з з з з з з з з з в в з з з з
Передрій А.А. в в в в в в в в в в в в в в в в в
Перетятко І.М. в в в в в в в в в в в в в в в в в
Погребняк О.В. у з з з з з з з з з з з з з з з з
Пономаренко О.Г. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Прокопова Т.Ф. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Солощенко К.М. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Романова С.В. в в в в в в в в в в в в в в в в в
Солодуха П. П. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Третяк Н.О. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Трифонов В. Я. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Чорний А.С. з з з з з з з з з з з з з з з з з
Шайдулліна О.М. в в в в в в в в в в в в в в в в в

З - голосував "ЗА";

П - голосував "ПРОТИ";

У - утримався від голосування;

В - був відсутній.

Н – не брав участь у голосуванні

Оголошення для населення