Результати поіменного голосування 59 чергової сесії

опубликовано 10.04.2019 в 16:12

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

59-ї чергової сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання

10.04.2019  10:00

1) Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 12.12.2018 № VII/54-3 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2019 рік».

Доповідач: Сущенко І.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління;

2) Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград Донецької області на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки.

Доповідач: Сущенко І.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління;

3) Про внесення змін до Положення про відділ з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Доповідач: Іноземцева В.Ю., начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) Про звільнення Служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради від сплати державного мита до місцевого бюджету м. Мирноград на 2019 рік при зверненні до органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Доповідач: Смикова Г.А., начальник служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

5) Про затвердження Порядку придбання на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у новій редакції.

Доповідач: Смикова Г.А., начальник служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

6) Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Мирноград, які підлягають приватизації в 2019 році.

Доповідач: Конько Л.І., начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради;

7) Про внесення змін до Реєстру нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Мирноград.

Доповідач: Конько Л.І., начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради;

8) Про внесення змін до Програми поводження з побутовими відходами міста Мирноград Донецької області на період 2017-2020 роки.

Доповідач: Конько Л.І., начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради;

9) Про передачу майна.

Доповідач: Конько Л.І., начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради;

10) Про втрату чинності деяких рішень міської ради.

Доповідач: Лійка Н.М., начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради;

11) Про затвердження Порядку призначення та виплати стипендій обдарованим учням закладів освіти Мирноградської міської ради.

Доповідач: Лійка Н.М., начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради;

12) Про внесення змін до Програми підтримки громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю м. Мирноград на 2017 – 2021 роки.

Доповідач: Гармашова А.С., заступник начальника Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради;

13) Про внесення змін до міської Програми додаткових заходів щодо соціального захисту населення міста на 2017 – 2020 роки.

Доповідач: Гармашова А.С., заступник начальника Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради;

14) Про надання дозволу на списання з балансу КНП «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги» основних засобів та інших необоротних активів.

Доповідач: Матвєюк І.В., головний лікар комунального некомерційного підприємства «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

15) Про внесення змін до рішення міської ради від 12.04.2017 № VII/29-6 «Про затвердження структури та чисельності виконавчих органів Мирноградської міської ради (у новій редакції)».

Доповідач: Маслова Н.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету міської ради;

16) Про безоплатну передачу майна.

Доповідач: Мудрик О.А., директор Багатогалузевого об’єднання комунального господарства Мирноградської міської ради;

17) Про закріплення за Багатогалузевим об’єднанням комунального господарства Мирноградської міської ради на праві оперативного управління нерухомого майна.

Доповідач: Мудрик О.А., директор Багатогалузевого об’єднання комунального господарства Мирноградської міської ради.

Питання архітектури та містобудування

Доповідач: Чипак Н.Л., начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

 1. Про надання згоди на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Сова К.А. в районі будинку № 32 м-н «Світлий» та магазину «АТБ» та укладання договору особистого строкового сервітуту.
 2. Про надання згоди на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Мамєдову Ф.Г. О. торгівельний павільйон №1 в м-ні «Західний» в районі будинку № 10 та існуючого магазину № 28 «а» та укладання договору особистого строкового сервітуту.
 3. Про надання згоди на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Турко Ю.Г. торгівельні павільйони № 2, №3, №4, № 5 та № 6 м-н «Західний» в районі будинку №10 та існуючого магазину № 28 «а» та укладання договору особистого строкового сервітуту.
 4. Про надання дозволу ТОВ ДЕМЗ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для функціонування та обслуговування існуючих будівель та споруд кисневої ділянки по вул. Шосейна, 2-«Г».
 5. Про надання дозволу Дем’яненку В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для функціонування та обслуговування будівлі магазину №2 по вул. Карбишева, 8.
 6. Про надання дозволу Дем’яненку В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для функціонування та обслуговування будівлі магазину по вул. Карбишева, 4-В.
 7. Про надання дозволу Панюшкіну П. М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для функціонування та обслуговування будівлі магазину по вул. Курська, 3,5.
 8. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в постійне користування Мирноградському ДНЗ № 1 «Зірочка» по вул. Дарко, буд. 12.
 9. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ПрАТ «ВФ Україна» для встановлення обладнання станції мобільного зв’язку на м-ні «Східний», в районі автостоянки.
 10. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Завгородньому О.І. під розміщення і функціонування будівлі ремонтно-збирального цеху промислового обладнання по вул. Центральна, 36-в.
 11. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Андрійчуку О.І. для функціонування кафе по вул. Коржова, 20.
 12. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Ашрафову Р.Г.о. для функціонування та обслуговування торгового павільйону по вул. Донська, 14-А.
 13. Про зміну цільового призначення земельних ділянок по вул. Молодої Гвардії, 21.
 14. Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. Пугачова, 1-Г (кадастровий номер - 1411300000:01:011:0262).
 15. Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. Пугачова (кадастровий номер - 1411300000:01:011:0146).
 16. Про припинення договору оренди земельної ділянки по пров. Больнічний, 3.
 17. Про зарахування земельної ділянки до земель запасу Мирноградської міської ради.
 18. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Папаніна, 137.
 19. Про передачу земельних ділянок безоплатно у власність.

Результати поіменного голосування 59 сесія.xlsx

Оголошення для населення

Розповідайте про наш сайт: