Результати поіменного голосування 46 чергової сесії 11.04.2018

опубликовано 11.04.2018 в 16:07

46-ї чергової сесіїМирноградської міської ради VII-го скликання

11.04.2018                                                                                                                    10.00

1) Про внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджетміста Мирноград на 2018 рік».

Доповідач: Сущенко І.В., начальник Фінансового управління Мирноградської міської ради;

2) Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград на 2018 рік.

3) Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”.

Доповідач: Баутіна Людмила Юріївна, головний спеціаліст відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

4) Про перейменування вулиць і провулків міста Мирноград.

Доповідач: Шперчук О.В., завідувач сектору з внутрішньої політики Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

5) Про затвердження Програми зайнятості населення міста Мирноград на 2018-2020 роки.

Доповідач: Базилевич Н.І., директор Мирноградського міського центру зайнятості;

6) Про утворення шляхом реорганізації Комунального некомерційного закладу «Мирноградський центр первинноїмедико-санітарної допомоги».

Доповідач: Матвєюк І.В., головний лікар комунального закладу «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

7) Про прийняття медичного обладнання Мирноградською центральною міською лікарнею.

Доповідач: Перетятко І.М.,голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, надання послуг та транспорту;

8) Про передачу майна з балансу Мирноградськоїцентральної міської лікарні на баланс Відділу освіти Мирноградської міської ради.

Доповідач: Перетятко І.М., головапостійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, надання послуг та транспорту;

9) Про надання соціальних послуг із встановленням часткової плати.

Доповідач: Вербенко В.І., директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Мирнограда Донецької області

10) Про внесення змін до Статуту дитячо-юнацької спортивної школи Мирноградської міської ради Донецької області.

Доповідач: Ворона Н.В., головний спеціаліст відділу освіти Мирноградської міської ради.

11) Про внесення змін до рішення міської ради відвід 09.12.2015№VІІ/2-15 «Про затвердженняМіської програми розвитку органів самоорганізації населення м.Мирноград на 2016-2020рр.»

Доповідач: Сирота В.А., голова Координаційного комітету самоорганізації населення м.Мирноград.

Питання архітектури та містобудування.

Доповідач Чипак Н.Л., начальник відділу архітектури,містобудування та земельних відносин.

12) Про надання ДП «Мирноградвугілля» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по вул. Центральна (колишня Артема), будинок 4с, під розміщення та обслуговування адміністративної будівлі ВП «Шахта «Центральна» ДП «Мирноградвугілля».

13)Пронаданнядозволунарозробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкив натурі (на місцевості) Камчатній О.М. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі нам-ні «Світлий», 1-а.

14) Про надання дозволу Ведющенко В.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування торгівельного комплексу ринку "Лідер" на м-ні "Світлий", 1-Д.

15) Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Матюховій Н.П. і Матюхову Д.О. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі нам-ні «Світлий», 1-ж.

16) Про надання громадянам дозволу нарозробленнядокументаціїіз землеустрою на земельні ділянки. (вул. Доценко (Папаніна), 151; Сумська, 18;Сумська, 20; пров. Чкалова, 35).

17) інше.

П - голосував "ПРОТИ";

У - утримався від голосування;

В - був відсутній.

Н – не брав участь у голосуванні

Оголошення для населення