Скликання чергового засідання Виконавчого комітету

опубликовано 12.04.2019 в 11:28

«15.05.2019 о 1000 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград Донецької області на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020-2021 роки за Iквартал 2019 року.

Доповідач Холод В.В. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян у ВП «ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Димитровтепломережа» за 2018 рік та Iквартал 2019 року.

Доповідач Онипченко Е.А. – директор ВП «ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Димитровтепломережа»;

3) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у Iкварталі 2019 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

4) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за I квартал 2019 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення