Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 16.04.2018 в 12:20

«16.05.2018 о 1000 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

1) про хід виконання виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград в Iкварталі 2018 року.

Доповідач Томаза Т.О. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян у ВП «ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» Димитровтепломережа» за 2017 рік та Iквартал2018 року.

Доповідач Онипченко Е.А. – директор ВП «ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Димитровтепломережа»;

3) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у Iкварталі 2018 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за I квартал 2018 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення