Засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 18.10.2017 в 11:46

15.11.2017 о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

1) про схвалення Проекту міського бюджету м. Мирноград на 2018 рік та прогнозу міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.

Доповідач Сущенко І.В. – начальник Фінансового управління Мирноградської міської ради;

2) про схвалення проекту Програми економічного та соціального розвитку міста Мирноград на 2018 рік.

Доповідач Томаза Т.О. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Мирноград на 2017 рік за 9 місяців 2017 року.

4) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради за 9 місяців 2017 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

5) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за III квартал 2017 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення