Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської рад 15.08.2018

опубликовано 19.07.2018 в 08:57

«15.08.2018 о 1000 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1)про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Мирноград на 2018 рік за I півріччя 2018 року.

Доповідач Плохова М.Р. – головний спеціаліст відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян в Управлінні комунальної власності Мирноградської міської ради за I півріччя 2018 року.

Доповідач Конько Л.І. – начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради;

3) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у I півріччі 2018 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про виконання плану роботи виконавчих органів ради за II квартал2018 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення