Оголошення про набір присяжних

опубликовано 20.03.2017 в 11:02

Відповідно до ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» відповідні місцеві ради формують і затверджують списки присяжних з числа громадян, які постійно проживають на територіях, на які поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, відповідають вимогам статті 65 цього Закону і дали згоду бути присяжними. Список присяжних затверджується на три роки і переглядається в разі необхідності.

З метою включення до списку присяжних Вам необхідно до 03.05.2017 надати наступні документи:

1. ксерокопія паспорту громадянина України (1-2 сторінка (3-6 за наявності відміток), 11 сторінка (12-16 за наявності відміток);

2. довідка про відсутність незнятої чи непогашеної судимості;

3. довідку про відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

4. трудову книжку та документи про освіту (для ознайомлення).

Додатково повідомляємо, що вимоги до присяжного викладені у ст. 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів».

Оголошення для населення