Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 21.02.2019 в 15:08

«20.03.2019 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про підсумки роботи з кадрами, про стан навчання і підвищення кваліфікації у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради у 2018 році.

Доповідач Баутіна Л.Ю. – головний спеціаліст відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про план роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради наII квартал 2019 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про стан роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради та на підприємствах міста за 2018 рік.

Доповідач Солощенко О.Є. – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення