Про чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 21.11.2018 в 10:21

Питання до розгляду:

1) про схвалення Проекту міського бюджету м. Мирноград на 2019 рік.

Доповідач Сущенко І.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-начальник фінансового управління;

2) про стан роботи зі зверненнямигромадян у Комунальному некомерційному підприємстві «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 9 місяців 2018 року.

Доповідач Матвєюк І.В. – головний лікар КНП «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

3) про затвердження Плану основних заходів виконавчих органів Мирноградської міської ради на 2019 рік.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про план роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради наI квартал 2019 року.

Доповідач: Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

5) про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом Виконавчого комітету Мирноградської міської ради та секретарем міської ради на 2019 рік.

Доповідач Солощенко О.Є. – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення