Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 21.12.2019 в 11:19

«22.01.2020 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про заходи щодо організації виконання рішення міської ради «Про міський бюджет міста Мирноград на 2020 рік».

Доповідач Ірина Сущенко – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян у Комунальному некомерційному підприємстві «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради за 2019 рік.

Доповідач Роксана Хохлова – директор Комунального некомерційного підприємства «Мирноградська міська центральна лікарня» Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення