«ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА!

опубликовано 22.08.2018 в 09:58

Основні питання:

1) про стан роботи зі зверненнями громадян у Мирноградському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» за I півріччя 2018 року.

Доповідач Солощенко О.Є. – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про план роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради наIVквартал 2018 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про стан виконання заходів щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.

Доповідач Дегтярьов Р.В. – начальник «Відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради».

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оплату гарантуємо.

Оголошення для населення