Поіменне голосування

опубликовано 22.11.2017 в 11:31

39-ї позачергової сесії Мирноградської міської ради

22.11.2017                                                                                                                                                           15:00

1. Про визначення розпорядників та кінцевих бенефіціарів бюджетних коштів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за об’єктами, що знаходяться в оперативному управлінні Мирноградської центральної міської лікарні.

Доповідач: Матюшкіна А.Є., начальник відділу з питань інноваційної політики та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

2. Про визначення розпорядників та кінцевих бенефіціарів бюджетних коштів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за об’єктами, що знаходяться в оперативному управлінні Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

3. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 14.09.2016 № VII/16-5 «Про передачу повноважень щодо визначення замовника (замовників) виконання робіт».

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № VII/23-1 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2017 рік».

Доповідач: Сущенко І.В., начальник Фінансового управління Мирноградської міської ради.

5. Про внесення змін до переліку квартир, які буде придбано за кошти місцевого бюджету.

Доповідач: Конько Л.І., начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

6. Про внесення змін до Порядку придбання квартир за кошти міського бюджету.

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.04.2017 № VIІ/29-6 «Про затвердження структури та чисельності виконавчих органів Мирноградської міської ради (у новій редакції)».

Доповідач: Баутіна Л.Ю., головний спеціаліст відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

8. Про внесення змін до Генерального плану та плану Зонування міста
Мирноград (Димитров) Донецької області.

Доповідач: Чипак Н.Л., начальник відділу архітектури, містобудування та земельних

відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

ПІП Депутата 1 2 3 4 5 6 7 8
Абрамов О.О. з з з з з з з з
Бабіч О.І. з з з з з з з з
Базилевич Н.І. з з з з з з з з
Батир Г.О. з з з з з з з з
Бігдан В.М. з з з з з з з з
Біличенко О.А. з з з з з з з з
Вострикова С.О. з з з з з з з з
Ведющенко В.І. з з з з з з з з
Гордієнко Д.В. з з з з з з з з
Губанов Ю. М. з з з з з з з з
Доценко Д. В. з з з з з з з з
Жук А. В. з з з з з з з з
Забєля М.С. в в в в в в в в
Келиш Н.В. в в в в в в в з
Кецко О.О. з з з з з з з з
Ключка В.Л. в в в в в в в в
Кравченко Д.Л. в в в в в в в в
Лійка Н.М. з з з з з з з з
Лямцева Л.В. з з з з з з з з
Мацюк В.М. з з з з з з з з
Моргунова І. Л. з з з з з з з з
Пелюх С.Б. з з з з з з з з
Передрій А.А. в в в в в в в в
Перетятко І.М. в в в в в в в в
Погребняк О.В. з з з з з з з з
Пономаренко О.Г. в в в в в в в в
Прокопова Т.Ф. з з з з з з з з
Солощенко К.М. з з з з з з з з
Романова С.В. в в в в в в в в
Солодуха П. П. з з з з з з з з
Третяк Н.О. з з з з з з з з
Трифонов В. Я. з з з з з з з з
Чорний А.С. з з з з з з з з
Шайдулліна О.М. в в в в в в в в

З - голосував "ЗА";

П - голосував "ПРОТИ";

У - утримався від голосування;

В - був відсутній.

Н – не брав участь у голосуванні

Оголошення для населення