Поіменне голосування

опубликовано 22.12.2017 в 14:48

41-ї чергової сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання

22.12.2017                                                                                                                                                             12.00

1. Про міський бюджет міста Мирноград на 2018 рік».

Доповідач: Сущенко І.В., начальник Фінансового управління Мирноградської міської ради.

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки.

Доповідач: Томаза Т.О., начальник відділу з питань інноваційної політики та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

3. Про прийняття квартир до комунальної власності територіальної громади м. Мирноград.

Доповідач: Конько Л.І., начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

4. Про внесення змін до Реєстру нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Мирноград.

5. Про передачу майна із комунальної власності територіальної громади міста Мирноград Донецької області до спільної власності територіальних громад Мирноград Донецької області до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради.

6. Про надання згоди на прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Мирноград Донецької області.

7. Про внесення змін до міської Програми додаткових заходів щодо соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки. Доповідач: Вострикова С.О., начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради. 8. Про внесення змін до Міської програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2017-2018 роки.

9. Про внесення змін до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки в м.Мирноград.

Доповідач: Дегтярьов Р.В., завідувач сектору з питань фізкультури та спорту Виконавчого комітету Міської ради.

Питання архітектури та містобудування

Доповідач: Чипак Наталія Леонідівна, начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

10. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Стариковій Г. П., з послідуючою передачею в суборенду ТОВ «Сіті-строй 2017», для розміщення виробничо-технологічного комплексу по виготовленню металоконструкцій по пров. Лісному, 1.

11. Про поновлення строку оренди земельної ділянки по вул. Пугачова, 1 для обслуговування фінського модуля ТОВ «Асоціація ділового співпрацювання» .

12. Про надання згоди на розірвання договору оренди земельної ділянки по пров. Чкалова, 13.

13. Про надання згоди на розірвання договору оренди земельної ділянки по вул.Коршункова, 10-а.

14. Про передачу земельних ділянок безоплатно у власність.

15. 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мацюк О.А. для розміщення та обслуговування будівлі швацького підприємства по по пров.Шкільному, 11.

16. Інше.

ПІП Депутата 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Абрамов О.О. в в в в в в в в в в в в в в в
Бабіч О.І. з з з з з з з з з з з з з з з
Базилевич Н.І. в в в в в в в в в в в в в в в
Батир Г.О. з з з з з з з з з з з з з з з
Бігдан В.М. з з з з з з з з з з з з з з з
Біличенко О.А. з з з з з з з з з з з з з з з
Вострикова С.О. з з з з з з з з з з з з з з з
Ведющенко В.І. з з з з з з з з з з з з з з з
Гордієнко Д.В. з в в в в в в в в в в в в в в
Губанов Ю. М. в в в в в в в в в в в в в в в
Доценко Д. В. в в в в в в в в в в в в в в в
Жук А. В. з в в в в в в в в в в в в в в
Забєля М.С. з з з з з з з з з з з з з з з
Келиш Н.В. з з з з з з з з з з з з з з з
Кецко О.О. з з з з з з з з з з з з з з з
Ключка В.Л. у з з з з з з з з з н з з з з
Кравченко Д.Л. з у з з з з з з з з з з з з з
Лійка Н.М. з з з з з з з з з з з з з з з
Лямцева Л.В. з з з з з з з з з з з з з з з
Мацюк В.М. з з з з з з з з з з з з з з н
Моргунова І. Л. з з з з з з з з з з з з з з з
Пелюх С.Б. з з з з з з з з з в в в в в з
Передрій А.А. в в в в в в в в в в в в в в в
Перетятко І.М. з з з з з з з з з з з з з з з
Погребняк О.В. в в в в в в в в в в в в в в в
Пономаренко О.Г. в в в в в в в в в в в в в в в
Прокопова Т.Ф. з з з з з з з з з з з з з з з
Солощенко К.М. з з з з з з з з з з з з з з з
Романова С.В. в в в в в в в в в в в в в в в
Солодуха П. П. з з з з з з з з з з з з з з з
Третяк Н.О. з з з з з з з з з з з з з з з
Трифонов В. Я. у з з з з з з з з з з з з з з
Чорний А.С. з з з з з з з з з з з з з з з
Шайдулліна О.М. з з з з з з з з з з з з з з з

З - голосував "ЗА";

П - голосував "ПРОТИ";

У - утримався від голосування;

В - був відсутній.

Н – не брав участь у голосуванні

Оголошення для населення