Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 23.01.2018 в 08:25

«21.02.2018 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

1) про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград на 2017 рік, за 2017 рік.

Доповідач Томаза Т.О. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у 2017 році та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за IV квартал 2017 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у відповідності до п.9 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» протягом 2017 року.

Доповідач Вострикова С.О. – начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення