Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 23.02.2018 в 10:38

«21.03.2018 о 1000 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

1) Про підсумки роботи з кадрами, про стан навчання і підвищення кваліфікації у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради у 2017 році.

Доповідач Баутіна Л.Ю. – головний спеціаліст відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) Про план роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради на II квартал 2018 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. - завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітетуМирноградської міської ради;

3) Про стан роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітетіМирноградської міської радита на підприємствах міста за 2017 рік.

Солощенко О.Є. - начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітетуМирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення