Чергове засідання виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 23.09.2017 в 20:51

18.10.2017 о 10:00 годині в залі засідань Мирноградської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Основні питання:

1) про стан розрахунків підприємств міста по страхових внесках до Пенсійного фонду України за 9 місяців 2017 року.

Доповідач Томаза Т.О. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради та на підприємствах міста за 9 місяців 2017 року.

Доповідач Солощенко О.Є. – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань захисту прав дітей за 9 місяців 2017 року.

Доповідач Смикова Г.А. – начальник служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення