Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 23.11.2017 в 11:24

«20.12.2017 о 1000 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

1) про затвердження Плану основних заходів виконавчих органів Мирноградської міської ради на 2018 рік.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про план роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради на I квартал 2018 року.

3) про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом Виконавчого комітету Мирноградської міської ради та секретарем міської ради на 2018 рік.

Доповідач Солощенко О.Є. – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення