Чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 24.07.2017 в 08:47

16.08.2017 о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

1) про стан роботи зі зверненнями громадян в Управлінні комунальної власності Мирноградської міської ради за I півріччя 2017 року.

Доповідач Конько Л.І. – начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради;

2) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у I півріччі 2017 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за II квартал 2017 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – начальник сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про стан виробничого травматизму та травматизму невиробничого характеру в м. Мирноград за I півріччя 2017 року.

Доповідач Вострикова С.О. – начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення