​21.08.2019 о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

опубликовано 24.07.2019 в 11:14

Питання до розгляду:

1) про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Мирноград на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 та 2021 роки за I півріччя 2019 року.

Доповідач Холод В.В. – начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян в Управлінні комунальної власності Мирноградської міської ради за I півріччя 2019 року.

Доповідач Конько Л.І. – начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради;

3) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у I півріччі 2019 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

4) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за II квартал 2019 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення