Про чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради

опубликовано 25.01.2019 в 09:17

«20.02.2018 о 1000 в залі засідань міської радивідбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання до розгляду:

1) про затвердження Плану заходів щодо наповнення міського бюджету міста Мирноград на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 та 2020 роки за 2018 рік.

Доповідач Сущенко І.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-начальник фінансового управління;

2) про стан роботи зі зверненнями громадян у ПП «ПЖФ «Гарант-сервіс» за 2018 рік.

Доповідач Лапіна О.А. – в.о. директора «ПЖФ «Гарант-сервіс»;

3) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у 2018 році та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Іноземцева В.Ю. – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про виконання плану роботи виконавчих органів ради за IVквартал 2018 року.

Доповідач Прокопенко Л.І. – завідувач сектору з організаційної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.

Оголошення для населення