Оголошується конкурс:

опубликовано 25.02.2019 в 23:30

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Вимоги до конкурсантів:

-освіта повна вища (єкономічна);

-стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менш як три роки або на керівних посадах в іншій сфері не менш як п’ять років.

-вільне володіння діловою українською мовою;

-обов’язкове знання ПК.

Особам, бажаючим взяти участьу конкурсі, документи надати протягом30 календарних днів з дня опублікування об’яви. Документи приймаються до 23 березня2019 року. За довідками звертатися за адресою: м.Мирноград, вул.Центральна, 9,кімната№ 25,додаткову інформацію з питань функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в кімнаті № 14 або за телефонами 6-14-20.”

Оголошення для населення